vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Економічне відділення

Економічне відділення

Економічне відділення засноване у 1984 році після відкриття в навчальному закладі спеціальності «Бухгалтерський облік». У 1993 році було здійснено перший набір студентів на спеціальність «Комерційна діяльність», а у 2005 році ліцензована спеціальність «Фінанси», яка згодом була перейменована у спеціальність «Фінанси і кредит». З 2012 року коледж вперше здійснював набір абітурієнтів зі спеціальності «Інформаційна діяльність підприємства».

Завідувач економічного відділення: Гаврисенко Вікторія Іванівна, викладач вищої  категорії, викладач-методист.

Зі здобувачами освіти коледжу працюють висококваліфіковані, творчі викладачі, серед яких є спеціалісти вищої та І категорій. Вони передають молоді свої знання, практичний і життєвий досвід.

Заняття на економічному відділенні проводяться в спеціалізованих, відповідним чином обладнаних аудиторіях бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту, банківської справи,  комерційної діяльності та  комп’ютерних лабораторіях. Здобувачі освіти проходять  переддипломну   практику на підприємствах та в організаціях різних форм власності міста Вознесенська та області.

Для ефективної підготовки фіхівців на віддленні впроваджуються передові інноваційні технології навчання, створюються умови для набуття здобувачами практичних умінь та навичок. Важливе місце в процесі навчання займають різні форми самостійної роботи здобувачів: дистанційне навчання. Самостійно опанувати теоретичний матеріал здобувачі освіти мають змогу в бібліотеці та мережевих освітніх платформах.

На відділенні  кожного року проводиться декада  економічного відділення. Під час декади проходять різноманітні  заходи: цікаві, добре підготовлені й художньо оформлені тематичні виховні години, зустрічі з випускниками, конкурси, ярмарки, олімпіади, квести. В рамках декади  організовуються  уроки мужності, зустрічі з воїнами АТО.

Здобувачі освіти  відділення є активними учасниками розважально-пізнавальних заходів. У закладі освіти навчається багато талановитої, обдарованої, цілеспрямованої молоді, яка має можливість отримати якісну сучасну освіту та бути конкурентоспроможною на ринку праці.

Після закінчення  коледжу випускники, одержавши міцну професійну підготовку, продовжують навчання для одержання  вищої освіти  у  Миколаївському  НАУ та інших закладах освіти   ІІІ-ІV рівнів акредитації.

З 2016 навчального року  Економічне відділення здійснює підготовку молодших спеціалістів у галузі знань 07 Управління та адміністрування за спеціальностями: