vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Економічне відділення

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Економічне відділення

Економічне відділення засноване у 1984 році після відкриття в навчальному закладі спеціальності «Бухгалтерський облік». У 1993 році було здійснено перший набір студентів на спеціальність «Комерційна діяльність», а у 2005 році ліцензована спеціальність «Фінанси», яка згодом була перейменована у спеціальність «Фінанси і кредит». З 2012 року коледж вперше здійснював набір абітурієнтів зі спеціальності «Інформаційна діяльність підприємства».

Завідувач економічного відділення: Гаврисенко Вікторія Іванівна, викладач вищої  категорії.

Зі студентами коледжу працюють висококваліфіковані, творчі викладачі, серед яких є спеціалісти вищої та І категорій. Вони передають молоді свої знання, практичний і життєвий досвід.

Заняття на економічному відділенні проводяться в спеціалізованих, відповідним чином обладнаних аудиторіях бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту, банківської справи,  комерційної діяльності та  комп’ютерних лабораторіях. Студенти відділення  проходять  переддипломну   практику на підприємствах та в організаціях різних форм власності міста Вознесенська та області.

Для ефективної підготовки спеціалістів на віддленні впроваджуються передові інноваційні технології навчання, створюються умови для набуття студентами практичних умінь та навичок. Важливе місце в процесі навчання займають різні форми самостійної роботи студентів. Самостійно опанувати теоретичний матеріал студенти мають змогу в бібліотеці та спеціально створеній  комп’ютерній програмі системи  Moodle.

На відділенні  кожного року проводиться декада  економічного відділення. (Циклові комісії: облікових і комерційних дисциплін та інформаційних дисциплін). Під час декади проходять різноманітні  заходи: цікаві, добре підготовлені й художньо оформлені тематичні виховні години, зустрічі з випускниками, конкурси, ярмарки, олімпіади. В рамках декади  організовуються  уроки мужності, зустрічі з воїнами АТО.

Студенти відділення є активними учасниками розважально-пізнавальних заходів. У закладі навчається багато талановитої, обдарованої, цілеспрямованої молоді, яка має можливість отримати якісну сучасну освіту та бути конкурентоспроможною на ринку праці.

Після закінчення  коледжу випускники, одержавши міцну професійну підготовку, продовжують навчання для одержання повної вищої освіти  у  Миколаївському  НАУ та інших навчальних закладах  ІІІ-ІV рівнів акредитації.

З 2016 навчального року  Економічне відділення здійснює підготовку молодших спеціалістів у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальностями: