vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ТА ЗМІНИ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Спеціальність «Землевпорядкування»

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Спеціальність «Землевпорядкування»

Спеціальність «Землевпорядкування» була відкрита у 2006 році, коли у молодої української держави з’явилася потреба у спеціалістах для проведення земельних реформ, забезпечення раціонального використання і охорони земельних ресурсів.

 

 

У 2010 році Вознесенський коледж випустить перших молодших спеціалістів техніків — землевпорядників. Але коледж спокійний за працевлаштування своїх випускників, адже дипломовані спеціалісти потрібні вже зараз і у сільрадах, і в управлінні земельних ресурсів, і у приватних підприємствах напряму геодезії, картографії та землеустрою.

На даний час згідно зі штатним розкладом педагогічний колектив, який задіяний у підготовці молодших спеціалістів зі спеціальності «Землевпорядкування» налічує 25 викладачів. Колектив складається з людей досвідчених, які мають значний досвід педагогічної та виробничої діяльності. Усі викладачі мають вищу освіту, яка відповідає фаху.

У коледжі забезпечена можливість доступу викладачів та студентів до світової мережі інформації Інтернет, обладнані робочі місця на базі лабораторій інформатики і комп’ютерної техніки та в бібліотеці. Спеціальність «Землевпорядкування» має спеціалізовану лабораторію з ПЕОМ — «Комп’ютеризації землевпорядного виробництва».

Коледж працює за структурно-модульною та рейтинговою системою оцінки знань. Рівень забезпеченості студентів спеціальності «Землевпорядкування» підручниками та навчальними посібниками відповідає встановленим вимогам, спеціальність забезпечена підручниками та посібниками на весь термін навчання повністю. Коледж підтримує тісні зв’язки з видавництвами: “Центр навчальної літератури”, “Скарби”, “Кондор”. Видавництво “Юрінком” має в коледжі магазин, чим забезпечується придбання літератури студентами для особистих бібліотек.

У відповідності з освітньо — професійною програмою підготовки фахівців та навчальним планом підготовки молодшого спеціаліста спеціальності «Землевпорядкування» державна атестація встановлена у вигляді захисту дипломних проектів.

Практична підготовка студентів спеціальності «Землевпорядкування» складається з навчальних, технологічної та переддипломної практик. Навчальна практика проводиться з дисциплін:

 • «Ґрунтознавство» — в четвертому семестрі, тривалість — 30 годин;
 • «Основи с/г виробництва» — в четвертому семестрі, тривалість — 30 годин;
 • «Фотограмметрія» – в шостому семестрі, тривалість 30 годин;
 • «Землевпорядне проектування» — в шостому семестрі, тривалість — 30 годин;
 • «Земельно-правові відносини» — у восьмому семестрі, тривалість — 30 годин.
 •  

А також такі навчальні практики:

 • Теодолітна зйомка — в четвертому семестрі, тривалість — 90 годин;
 • Мензульна зйомка — в четвертому семестрі, тривалість — 30 годин;
 • Нівелювання — в четвертому семестрі, тривалість — 60 годин;
 • Тахеометрична зйомка — в п’ятому семестрі, тривалість — 60 годин;
 • З електронної тахеометрії- в сьомому семестрі, тривалість — 60 годин;
 • Комп’ютерна — в шостому семестрі, тривалість — 60 годин.
 •  

Технологічна практика проводиться у п’ятому семестрі і триває 150 годин. Переддипломна практика проводиться у восьмому семестрі, її тривалість 150 годин. Практика проводиться на сучасних аграрних підприємствах Миколаївської області, які є базами практики. З базами практики коледж укладає договори на проведення практики.