vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Виховна робота

Популярнi новини:

Урочиста посвята у студенти Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ

22 жовтня відбулася знакова подія для першокурсників – посвята у студенти Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ.

«Осінній вернісаж» у Вознесенському художньому музеї Є.А.Кібріка

29 жовтня 2019 року здобувачі освіти 14 та 15 груп разом з куратором Мерненко О.В. відвідали бієнале вознесенських художників «Осінній вернісаж» у Вознесенському художньому музеї Є.А.Кібріка

Відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020»

22 жовтня 2019 року в актовій залі коледжу пройшов відбірковий етап конкурсу «Студент року» і було визначено кращих серед здобувачів освіти 2 та 3 курсів обох відділень коледжу

Похід до музею ім.Кібрика

21 жовтня 2019 року групи 11 та 17 (куратор Майданик Е.П.) відвідали Першу персональну виставку молодої, перспективної художниці Оксани Параконної

До 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2019 року до здобувачів освіти 14 та 15 груп прийшов на бесіду полковник Чижевський Георгій Дмитрович, ветеран Другої світової війни

Виховна робота

Виховна робота студентів у коледжі здійснюється відповідно державних стандартів і вимог українського законодавства. Основними напрямами виховної роботи в коледжі є:

 • національно – патріотичне виховання;
 • морально – правове виховання;
 • художньо – естетичне виховання;
 • фізичне виховання;
 • екологічне виховання.

Педагогічний колектив коледжу працює над вирішенням таких проблем:

 • формувати з молоді розвинуті особистості, які б поєднували у собі професійну майстерність, духовне багатство, моральну чистоту та фізичну досконалість;
 • формувати у молоді риси справжнього громадянина України, незалежно від національності;
 • прищеплювати молоді моральну, художньо – естетичну, правову, трудову та екологічну культуру.

У щоденній праці педагогічного колективу коледжу є також робота з обдарованою молоддю. Майже кожна молода людина, яка навчається в коледжі, по-своєму обдарована: для одних студентів навчатись на відмінно і легко підкорювати вершини наук не потребує особливих зусиль, інші мають талант до пісні, танцю чи сцени, деякі студенти люблять спорт і досягли в ньому високих результатів, захищаючи честь навчального закладу на змаганнях різного рівня.

В деяких аспектах цієї роботи такі заходи як :проведення тижнів спеціальностей та декад циклових комісій, які включають в себе різнопланові заходи:

 • Під час проведення олімпіад зі спеціальних предметів виявляються найрозумніші у знанні конкретної дисципліни, а ті студенти, які досягають успіху одночасно в кількох напрямках стають переможцями у номінації “Кращий за професією”.
 • Зустрічі з представниками майбутньої професії, які досягли вже певних успіхів на трудовій ниві, допомагають молоді глибше вникнути в тонкощі та таємниці майбутньої спеціальності.
 • Інтелектуальні ігри «Брейн- ринг”, «Щасливий випадок», які проводяться під час тижнів економічних, юридичних та загальноосвітніх дисциплін, поєднують в собі ерудицію і художню самодіяльність а так, як, під час цих конкурсів багато музики, пісень, танців, то, можна сказати, що і світогляд, і ерудиція і аматорське мистецтво студентів від проведення цих конкурсів тільки виграє.
 • Вознесенським коледжем спільно з міською радою традиційно проводиться конкурс «Студент року», переможець якого одержує протягом року стипендію міського голови. Проведення цього конкурсу відбувається в кілька етапів, а фінальний тур завжди являє собою загальноміське свято в якому перемагає інтелект, знання, винахідливість, аматорський талант.
 • З метою вироблення у молоді активної громадянської позиції, члени студентського парламенту коледжу, старости груп та найбільш активні студенти є членами молодіжного парламенту міста , де разом з своїми ровесниками та міською владою вирішують молодіжні проблеми міста, можливість працювати та заробляти кошти під час канікул. Найбільш активні студенти беруть участь в проведенні загальноміських заходів, таких, як День молоді, День міста, День незалежності України та ін.
 • В тісній взаємодії з відділом у справах сім’ї та молоді проходить у місті відзначення Дня студента. Всю організаційну роботу по підготовці конкурсно – розважальної програми готує коледж. Мета цих студентських вечорів – пропагування цікавих форм молодіжного відпочинку, які стають дієвою альтернативою негативним захопленням молоді. Студенти доводять, що вміють самі прекрасно організувати відпочинок для себе, а не залишатись у ролі пасивних спостерігачів або невдоволених критиків.
 • Бурхливе спортивне життя нашого студентського колективу сприяє виявленню спортивних талантів. Спортивний комплекс працює з ранку до пізнього вечора. До послуг студентів секції з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, а, якщо є бажання накачати м’язи, то тренажери та гирі допоможуть в цьому. У спортивній скарбниці коледжу численні грамоти, дипломи, кубки. Студентка, нині випускниця коледжу спец. “Землевпорядкування” , Поберещенко Наталя стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з гирьового спорту в 2012 році.

Система виховної роботи студентів у коледжі базується на принципах гуманізму, демократизму, спадкоємності поколінь та забезпечує здійснення національного виховання.