vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Виховна робота

Виховна робота

Виховна робота студентів у коледжі здійснюється відповідно державних стандартів і вимог українського законодавства. Основними напрямами виховної роботи в коледжі є:

 • національно – патріотичне виховання;
 • морально – правове виховання;
 • художньо – естетичне виховання;
 • фізичне виховання;
 • екологічне виховання.

Педагогічний колектив коледжу працює над вирішенням таких проблем:

 • формувати з молоді розвинуті особистості, які б поєднували у собі професійну майстерність, духовне багатство, моральну чистоту та фізичну досконалість;
 • формувати у молоді риси справжнього громадянина України, незалежно від національності;
 • прищеплювати молоді моральну, художньо – естетичну, правову, трудову та екологічну культуру.

У щоденній праці педагогічного колективу коледжу є також робота з обдарованою молоддю. Майже кожна молода людина, яка навчається в коледжі, по-своєму обдарована: для одних студентів навчатись на відмінно і легко підкорювати вершини наук не потребує особливих зусиль, інші мають талант до пісні, танцю чи сцени, деякі студенти люблять спорт і досягли в ньому високих результатів, захищаючи честь навчального закладу на змаганнях різного рівня.

В деяких аспектах цієї роботи такі заходи як :проведення тижнів спеціальностей та декад циклових комісій, які включають в себе різнопланові заходи:

 • Під час проведення олімпіад зі спеціальних предметів виявляються найрозумніші у знанні конкретної дисципліни, а ті студенти, які досягають успіху одночасно в кількох напрямках стають переможцями у номінації “Кращий за професією”.
 • Зустрічі з представниками майбутньої професії, які досягли вже певних успіхів на трудовій ниві, допомагають молоді глибше вникнути в тонкощі та таємниці майбутньої спеціальності.
 • Інтелектуальні ігри «Брейн- ринг”, «Щасливий випадок», які проводяться під час тижнів економічних, юридичних та загальноосвітніх дисциплін, поєднують в собі ерудицію і художню самодіяльність а так, як, під час цих конкурсів багато музики, пісень, танців, то, можна сказати, що і світогляд, і ерудиція і аматорське мистецтво студентів від проведення цих конкурсів тільки виграє.
 • Вознесенським коледжем спільно з міською радою традиційно проводиться конкурс «Студент року», переможець якого одержує протягом року стипендію міського голови. Проведення цього конкурсу відбувається в кілька етапів, а фінальний тур завжди являє собою загальноміське свято в якому перемагає інтелект, знання, винахідливість, аматорський талант.
 • З метою вироблення у молоді активної громадянської позиції, члени студентського парламенту коледжу, старости груп та найбільш активні студенти є членами молодіжного парламенту міста , де разом з своїми ровесниками та міською владою вирішують молодіжні проблеми міста, можливість працювати та заробляти кошти під час канікул. Найбільш активні студенти беруть участь в проведенні загальноміських заходів, таких, як День молоді, День міста, День незалежності України та ін.
 • В тісній взаємодії з відділом у справах сім’ї та молоді проходить у місті відзначення Дня студента. Всю організаційну роботу по підготовці конкурсно – розважальної програми готує коледж. Мета цих студентських вечорів – пропагування цікавих форм молодіжного відпочинку, які стають дієвою альтернативою негативним захопленням молоді. Студенти доводять, що вміють самі прекрасно організувати відпочинок для себе, а не залишатись у ролі пасивних спостерігачів або невдоволених критиків.
 • Бурхливе спортивне життя нашого студентського колективу сприяє виявленню спортивних талантів. Спортивний комплекс працює з ранку до пізнього вечора. До послуг студентів секції з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, а, якщо є бажання накачати м’язи, то тренажери та гирі допоможуть в цьому. У спортивній скарбниці коледжу численні грамоти, дипломи, кубки. Студентка, нині випускниця коледжу спец. “Землевпорядкування” , Поберещенко Наталя стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з гирьового спорту в 2012 році.

Система виховної роботи студентів у коледжі базується на принципах гуманізму, демократизму, спадкоємності поколінь та забезпечує здійснення національного виховання.