vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Студентський гуртожиток

Студентський гуртожиток

Інформація про житлово-побутові умови мешканців гуртожитку Вознесенського коледжу.

Вознесенський коледж Миколаївського НАУ має гуртожиток на 232 місця. Гуртожиток коледжу побудований та зданий в експлуатацію в 1990 році. Гуртожиток типовий, блочного типу, складається з 38 блоків. До складу кожного блоку входять крім житлових кімнат також кухня, умивальник, санвузол та душова. Всього в гуртожитку 28 кімнат площею по 18м кожна для проживання 3-х осіб та 74 кімнати площею по 12 м для проживання 2-х осіб.

Регулярно відбуваються перевірки гуртожитку на предмет забезпечення пожежної та енергобезпеки. Оплата за проживання в гуртожитку зараз становить 150 гривень на місяць.

Для приготування їжі в гуртожитку в кожному блоці є електроплита з підключеною електроенергією в 380 V. В гуртожитку є пральня, в якій розміщені 3 пральних машини-автомат «Ардо», кімната для сушіння білизни, ізолятор, кімната для самопідготовки, комора, кімната для нічних чергових, кімната відпочинку студентів, в якій знаходяться сучасний телевізор, музичний центр, ДВД- програвач, м’які меблі (диван, крісла), нові м’які стільці, багато живих квітів. На першому поверсі гуртожитку є в окремих приміщеннях чоловіча та жіноча душові кімнати з гарячою водою, яка поступає з електронагрівача.

Територія двору гуртожитку доглянута, чиста, розбиті клумби. Проведені роботи по організації крапельного зрошення квітників. В кутку двору знаходяться контейнери для збору сміття, які централізовано вивозяться міськими службами. Вхідні двері до гуртожитку нові, склопластикові, обладнані дзвінком виклику чергових.

На території гуртожитку знаходиться спортивний комплекс з гімнастичним, тренажерним та ігровим залами. Вся територія гуртожитку обнесена високою капітальною огорожею з металевими воротами, які закриваються на нічний час на замок. Доступ стороннього автотранспорту на територію гуртожитку не допускається. В гуртожитку є нічний черговий, який фіксує всі надзвичайні ситуації, які відбуваються під час його чергування, при необхідності інформує про них відповідальних осіб, а також фіксує в спеціальному журналі.

В гуртожитку впроваджена бонусна система проживання ( 100 – бальна), з якою студенти ознайомлені під власний підпис, що певним чином їх дисциплінує та організовує.

Зі студентами, які проживають в гуртожитку працює вихователь, яка має окрему кімнату, де відбувається засідання студради та малі форми роботи з молоддю (бесіди, зустрічі з батьками, обмін пресою). Комендант, комірник, сантехнік теж мають свої робочі приміщення.

На сьогоднішній день у гуртожитку проживає 114 студентів (49 хлопців та 65 дівчат).

Місць для проживання вистачає. Створені необхідні умови для проживання, самостійної, навчальної роботи, відпочинку, фізичної культури, виховної роботи.

Заходи гуртожитку

В гуртожитку налагоджена робота студентського самоврядування, яке нині очолює Андрусенко Лариса. Всього студрада гуртожитку налічує 9 чоловік. Для вирішення поточних питань збирається щотижнево. Діяльність студентської ради охоплює різні сфери: побут, відпочинок, участь у громадсько – корисному житті, дотримання правил внутрішнього розпорядку.

Ретельно підбираються студенти і для роботи санактиву. Нині його очолює Опирайло Анастасія, допомагають їй в цьому Сергєєва Тетяна та Радько Вадим. Студенти відповідально ставляться до доручень, слідкують за чистотою, систематично (раз на тиждень) здійснюють перевірки кімнат, блоків, ведуть документацію та щомісячно підводять підсумки побутових та санітарно – гігієнічних умов проживання студентів в гуртожитку, а результати висвітлюються на «екрані чистоти».

Культурно – масову роботу в гуртожитку очолюють та з задоволенням виконують Левчик Алла, Барильська Анастасія, Бучковська Маргарита, Новосад Юлія та інші активні студенти.

Виховна робота в гуртожитку проводиться згідно плану. Серед заходів, які проводяться:

Вечір знайомства

Щороку у вересні всі мешканці з нетерпінням чекають вечора знайомства: «Ми тепер одна сім’я». Цього разу змагалися команди: «Огірочки», «Помідорчики», «Вишеньки», «Черешеньки». Байдужих не було, а весело було всім. І не було вже «новеньких» і «стареньких», всі одна команда. І солодкі призи отримали всі.

Свято Української Армії

Свято Української Армії традиційно проходить у формі козацьких забав. А дівчата ще й обирають короля дівочих симпатій і містера гуртожитку.

Свято святого Валентина

Улюбленим святом для студентської молоді стало свято св. Валентина. Гуртожиток в цей день на вечорі відпочинку обирає ідеальну пару.

Свято до 8 березня «Панночка студентка»

Весна у гуртожитку коледжу починається приємним сюрпризом для дівчат – хлопці вітають їх та вручають сувеніри на згадку. А ще, всі знають, що обов’язково буде конкурс «Панночка студентка».

День іменинника

Весна подарував дні іменинників для тих, хто народився у весняні місяці. Були сувеніри, чай і розваги.

Засідання студради

Квітень також знаковий місяць для членів студради- випускників. Для них проводиться нестандартне засідання студради – де вони передають свої повноваження молодшим.

Адміністрація коледжу передплачує на гуртожиток газети та молодіжні журнали.