vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
результати співбесіди

результати співбесіди

Результати співбесіди абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»

спеціальності  076 Підприємництво та торгівля

ОПП Товарознавство та комерційна діяльність

з/п

ПІП

Результат за шкалою (0-12 з точністю до 0,1)

Оцінка (за шкалою 100-200)

1

Зюзін Артем Ігорович

4

120

2

Бондаренко Сергій Дмитрович

10,9

189

3

Строін Владислав Сергійович

10

180

4

Яковенко Олександр Володимирович

6,9

149

5

Федоришина Алла Василівна

8,3

163

6

Стратулат Юлія Іванівна

не з’явилася

7

Шенкевич Денис Анатолійович

5,4

134

8

Лященко Анастасія Вікторівна

9,8

178

9

Серпак Катерина Анатоліївна

8,4

164

10

Карпа Богдана Василівна

6

140

11

Чала Олеся Олексіївна

8,4

164

12

Цвігун Єлизавета Андріївна

9,1

171

13

Катунін Максим Юрійович

4,6

126

14

Кабашна Лілія Ігорівна

9,9

179

15

Шарапова Крістіна Сергіївна

4

120

16

Арнаута Артем Андрійович

5,3

133

 

 

Результати співбесіди

абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

ОПП «Фінанси і кредит»

14.07.2023 року

 

№п/п

ПІП

Результат за шкалою (0-12, з точністю до 0,1)

Оцінка (за шкалою 100-200)

1

Агаркова Сніжана Володимирівна

4,0

120

2

Ананченко Крістіна Василівна

8,8

168

3

Белл Марія Річардівна

4,1

121

4

Гнатенко Маргарита Євгенівна

7,8

158

5

Довганюк Анна Олександрівна

6,1

141

6

Долгова Анастасія Олександрівна

не з`явилася

7

Кардивар Дар`я Віталіївна

9,6

176

8

Кондратьєва Анна Олександрівна

5,8

138

9

Кочетова Злата Дмитрівна

6,1

141

10

Ладигін Олександр Віталійович

6,4

144

11

Маковей Карина Андріївна

5,6

136

12

Пугач Валентина Андріївна

4,1

121

13

Франко Іван Сергійович

7,9

159

14

Чебан Діана Вікторівна

4,0

120

15

Ювіца Юлія Олександрівна

5,8

138

 

Результати співбесіди

абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету» спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

ОПП «Бухгалтерський облік»

14.07.2023 року

 

№п/п

ПІП

Результат за шкалою (0-12, з точністю до 0,1)

Оцінка (за шкалою 100-200)

1

Дорохіна Вікторія Володимирівна

4,0

120

5

Іванова Олександра Петрівна

8,3

163

3

Карпюк Марина Віталіївна

5,6

136

4

Комаровська Регіна Анатоліївна

9,6

176

2

Малюта Ірина Андріївна

5,3

133

6

Тимошенко Вероніка Артемівна

4,0

120

7

Тодоровська Вікторія Вікторівна

4,0

120

 

 

Результати співбесіди абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»

спеціальності  076 Підприємництво та торгівля

ОПП Фахівець з інформаційних технологій

 


з/п

ПІП

Результат за шкалою (0-12 з точністю до 0,1)

Оцінка (за шкалою 100-200)

1

Корж Владислав Ярославович

4,0

120,00

2

Гончаров Михайло Михайлович

5,4

134,00

3

Руссу Мирослав Романович

5,3

133,00

4

Боднар Максим Олегович

4,9

129,00

5

Куриця Габрієла Василівна

4,9

129,00

6

Гнесний Михайло Сергійович

6,0

140,00

7

Мальнєв Олександр Юрійович

4,5

125,00

8

Ткачук Іван Вікторович

4,0

120,00

9

Тодорашко Ілля Олександрович

5,4

134,00

10

Бобаль Максим Олександрович

9,6

176,00

11

Зарецький Андрій Андрійович

4,9

129,00

12

Оставненко Максим Едуардович

7,1

151,00

13

Гопкал Олександр Русланович

5,0

130,00

14

Гуцелюк Нікіта Олександрович

7,0

150

15

Задорецький Ілля Іванович

5,4

134,00

16

Тофанюк Дар'я Володимирович

5,3

133,00

17

Бригар Богдан Віталійович

6,9

149,00

18

Отрєп'єв Гліб Вікторович

8,4

164,00

19

Панасюк Вікторія Олександрівна

5,5

135,00

20

Лобода Максим Євгенович

4,6

126,00

21

Брагуца Даяна Володимирівна

5,6

136,00

22

Анісімов Максим Дмитрович

5,5

135,00

23

Кіценко Нікіта Олександрович

4,6

126,00

24

Салагор Олександр Олександрович

4,1

121

25

Калашніков Артем Володимирович

4,8

138

26

Зайцев Аретем Олександович

4,0

120

27

Левченко Владислав Євгенійович

4,6

126