Популярнi новини:
Робоча зустріч керівного складу провідних секторів Вознесенської районної військової адміністрації
Виховна година про Міжнародний день боротьби за права жінок
Засідання циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін
Лекція від офіцера групи спеціальної психологічної підготовки Навчального центру Десантно-штурмових військ
Підсумки проходження навчальної практики з комерційної діяльності
результати співбесіди
Результати співбесіди абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»
спеціальності 076 Підприємництво та торгівля
ОПП Товарознавство та комерційна діяльність
№з/п |
ПІП |
Результат за шкалою (0-12 з точністю до 0,1) |
Оцінка (за шкалою 100-200) |
1 |
Зюзін Артем Ігорович |
4 |
120 |
2 |
Бондаренко Сергій Дмитрович |
10,9 |
189 |
3 |
Строін Владислав Сергійович |
10 |
180 |
4 |
Яковенко Олександр Володимирович |
6,9 |
149 |
5 |
Федоришина Алла Василівна |
8,3 |
163 |
6 |
Стратулат Юлія Іванівна |
не з’явилася |
|
7 |
Шенкевич Денис Анатолійович |
5,4 |
134 |
8 |
Лященко Анастасія Вікторівна |
9,8 |
178 |
9 |
Серпак Катерина Анатоліївна |
8,4 |
164 |
10 |
Карпа Богдана Василівна |
6 |
140 |
11 |
Чала Олеся Олексіївна |
8,4 |
164 |
12 |
Цвігун Єлизавета Андріївна |
9,1 |
171 |
13 |
Катунін Максим Юрійович |
4,6 |
126 |
14 |
Кабашна Лілія Ігорівна |
9,9 |
179 |
15 |
Шарапова Крістіна Сергіївна |
4 |
120 |
16 |
Арнаута Артем Андрійович |
5,3 |
133 |
Результати співбесіди
абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»
ОПП «Фінанси і кредит»
14.07.2023 року
№п/п |
ПІП |
Результат за шкалою (0-12, з точністю до 0,1) |
Оцінка (за шкалою 100-200) |
1 |
Агаркова Сніжана Володимирівна |
4,0 |
120 |
2 |
Ананченко Крістіна Василівна |
8,8 |
168 |
3 |
Белл Марія Річардівна |
4,1 |
121 |
4 |
Гнатенко Маргарита Євгенівна |
7,8 |
158 |
5 |
Довганюк Анна Олександрівна |
6,1 |
141 |
6 |
Долгова Анастасія Олександрівна |
не з`явилася |
|
7 |
Кардивар Дар`я Віталіївна |
9,6 |
176 |
8 |
Кондратьєва Анна Олександрівна |
5,8 |
138 |
9 |
Кочетова Злата Дмитрівна |
6,1 |
141 |
10 |
Ладигін Олександр Віталійович |
6,4 |
144 |
11 |
Маковей Карина Андріївна |
5,6 |
136 |
12 |
Пугач Валентина Андріївна |
4,1 |
121 |
13 |
Франко Іван Сергійович |
7,9 |
159 |
14 |
Чебан Діана Вікторівна |
4,0 |
120 |
15 |
Ювіца Юлія Олександрівна |
5,8 |
138 |
Результати співбесіди
абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету» спеціальності 071 «Облік і оподаткування»
ОПП «Бухгалтерський облік»
14.07.2023 року
№п/п |
ПІП |
Результат за шкалою (0-12, з точністю до 0,1) |
Оцінка (за шкалою 100-200) |
1 |
Дорохіна Вікторія Володимирівна |
4,0 |
120 |
5 |
Іванова Олександра Петрівна |
8,3 |
163 |
3 |
Карпюк Марина Віталіївна |
5,6 |
136 |
4 |
Комаровська Регіна Анатоліївна |
9,6 |
176 |
2 |
Малюта Ірина Андріївна |
5,3 |
133 |
6 |
Тимошенко Вероніка Артемівна |
4,0 |
120 |
7 |
Тодоровська Вікторія Вікторівна |
4,0 |
120 |
Результати співбесіди абітурієнтів ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»
спеціальності 076 Підприємництво та торгівля
ОПП Фахівець з інформаційних технологій
№ |
ПІП |
Результат за шкалою (0-12 з точністю до 0,1) |
Оцінка (за шкалою 100-200) |
1 |
Корж Владислав Ярославович |
4,0 |
120,00 |
2 |
Гончаров Михайло Михайлович |
5,4 |
134,00 |
3 |
Руссу Мирослав Романович |
5,3 |
133,00 |
4 |
Боднар Максим Олегович |
4,9 |
129,00 |
5 |
Куриця Габрієла Василівна |
4,9 |
129,00 |
6 |
Гнесний Михайло Сергійович |
6,0 |
140,00 |
7 |
Мальнєв Олександр Юрійович |
4,5 |
125,00 |
8 |
Ткачук Іван Вікторович |
4,0 |
120,00 |
9 |
Тодорашко Ілля Олександрович |
5,4 |
134,00 |
10 |
Бобаль Максим Олександрович |
9,6 |
176,00 |
11 |
Зарецький Андрій Андрійович |
4,9 |
129,00 |
12 |
Оставненко Максим Едуардович |
7,1 |
151,00 |
13 |
Гопкал Олександр Русланович |
5,0 |
130,00 |
14 |
Гуцелюк Нікіта Олександрович |
7,0 |
150 |
15 |
Задорецький Ілля Іванович |
5,4 |
134,00 |
16 |
Тофанюк Дар'я Володимирович |
5,3 |
133,00 |
17 |
Бригар Богдан Віталійович |
6,9 |
149,00 |
18 |
Отрєп'єв Гліб Вікторович |
8,4 |
164,00 |
19 |
Панасюк Вікторія Олександрівна |
5,5 |
135,00 |
20 |
Лобода Максим Євгенович |
4,6 |
126,00 |
21 |
Брагуца Даяна Володимирівна |
5,6 |
136,00 |
22 |
Анісімов Максим Дмитрович |
5,5 |
135,00 |
23 |
Кіценко Нікіта Олександрович |
4,6 |
126,00 |
24 |
Салагор Олександр Олександрович |
4,1 |
121 |
25 |
Калашніков Артем Володимирович |
4,8 |
138 |
26 |
Зайцев Аретем Олександович |
4,0 |
120 |
27 |
Левченко Владислав Євгенійович |
4,6 |
126 |