vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Спеціальність «Правознавство»

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Спеціальність «Правознавство»

Спеціальність «Правознавство» бере свій початок з далекого 1990 року.

На даний час згідно зі штатним розкладом педагогічний колектив, який задіяний у підготовці молодших спеціалістів зі спеціальності «Правознавство» налічує 22 викладачі. В тому числі: 1 – кандидат юридичних наук, 4 — мають звання «Відмінник освіти України»; 3 – «Відмінник аграрної освіти та науки України», 11 — викладачів — методистів; 16 — викладачів вищої категорії; 2 викладачі — спеціалісти першої категорії, 1 викладач — другої категорії, 3 викладачі — спеціалісти. Отже, колектив складається з людей досвідчених, які мають значний досвід педагогічної та виробничої діяльності. Усі викладачі мають вищу освіту, яка відповідає фаху.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності «Правознавство» у коледжі діє 2 лабораторії та 14 навчальних кабінетів. Назви навчальних лабораторій та кабінетів узгоджені з назвами навчальних дисциплін. Для студентів спеціальності у розпорядженні бібліотека коледжу, яка має 4 комп’ютерних робочих місця, де студенти мають можливість вийти в світову інформаційну мережу Інтернет або скористатись інформаційною системою «Ліга:Закон». Всі комп’ютери коледжу об’єднані в єдину локальну мережу. Відповідно до навчального плану спеціальність «Правознавство» має спеціалізовану лабораторію з ПЕОМ: «Інформатики і комп’ютерної техніки».

Коледж підтримує тісні зв’язки з видавництвами “Центр навчальної літератури”, “Скарби”, “Кондор”. Видавництво “Юрінком” має в коледжі магазин, чим забезпечується придбання літератури студентами спеціальності для особистих бібліотек. Практичну підготовку студентів зі спеціальності “Правознавство” організовано на підставі “Положення про проведення практики студентів ВНЗ України”, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 року № 93 та інструкції про проведення практики студентів ВНЗ України, затвердженої Мінсільгосппродом України 17 грудня 1993 року.

Практичну підготовку студентів зі спеціальності “Правознавство” організовано на підставі “Положення про проведення практики студентів ВНЗ України”, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 року № 93 та інструкції про проведення практики студентів ВНЗ України, затвердженої Мінсільгосппродом України 17 грудня 1993 року.

Практичне навчання студентів складається з практичних занять, навчальної та переддипломної практики. Для поліпшення практичної підготовки студентів із спеціальності розроблені наскрізні програми практичної підготовки. У наскрізних програмах визначається перелік умінь і навичок, якими повинен оволодіти студент відповідно до освітньо-професійної програми підготовки. На підставі наскрізної програми із спеціальності викладачі розробляють робочі програми практичної підготовки з дисципліни. Наскрізні та робочі програми дають можливість систематизувати практичне навчання. Кожне практичне заняття забезпечене методичними та інструкційними матеріалами. Навчальна практика проходить в навчальних аудиторіях, комп’ютерних класах, в яких студенти мають можливість користуватися спеціальними програмами АРМ “Юрист-плюс”, “Ліга: Закон”, “Нормативні акти України”.

У коледжі діє Навчальна юридична консультація, яка має основне завдання діяльності – це надання допомоги студентам у більш глибокому і наочному вивченні дисциплін спеціальності «Правознавство» та в набутті практичних навичок. При навчальній юридичній консультації організовується проходження навчальної практики, для проведення якої викладачами юридичних дисциплін коледжу розроблені завдання та інструкційні картки. Навчальна юридична консультація та викладачі спеціальності «Правознавство» поставили перед собою важливе завдання: виховати освічену, юридично обізнану молодь, яка б володіла правовою інформацією, знала свої права та обов’язки.