vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу

Відвідати бібліотеку

 

Бібліотека була заснована у 1928 році та займає приміщення площею 199 м²; 63 м² - книгосховище. Читальний зал розрахований на 70 місць. Ефективній роботі бібліотечно-інформаційного центру сприяє матеріально-технічна база: сканер, принтер, 5 комп’ютерів. Бібліотечно-інформаційний центр складається з абонементу, читального залу із комп’ютерною зоною, книгосховища. Завідувачем бібліотекою є  бібліотекар-бібліограф першої категорії, зі стажем бібліотечної роботи понад 30 років - Гойда Рита Володимирівна.

Фонд бібліотеки складає більше 36000 примірників інформаційних видань з різних галузей знань. Щороку фонд бібліотеки поповнюється від 100 до 200 примірників книжок та понад 10 назв періодичних видань українською та російською мовами. Створено фонд неопублікованих методичних матеріалів викладачів, обмінний фонд, зібрано багатий фонд тематичних папок із матеріалів періодики, постійно поповнюється фонд письмових довідок.

На допомогу навчально - виховному процесу бібліотека готує різні види матеріалів: рекомендаційні списки літератури, огляди, бюлетені нових надходжень. Крім виконання традиційних освітніх, виховних функцій, бібліотека надає доступ до світових інформаційних ресурсів, електронних журналів і баз даних в мережі Інтернет  та ін. Для роботи здобувачів освіти та викладачів з електронними ресурсами в читальній залі є чотири автоматизованих робочих місця з доступом до мережі Інтернет, вільний Wi-Fi.

Основні напрямки роботи бібліотеки коледжу:   

-   якісне та оперативне задоволення запитів користувачів на навчальну, наукову та допоміжну літературу;

-   довідково-інформаційне обслуговування;

-   надання пропозицій щодо формування фонду навчальної, наукової, краєзнавчої та художньої літератури;

-   проведення заходів стосовно збереження фонду бібліотеки;

-   ведення та впорядкування довідково-пошукового апарату;

-   координація діяльності бібліотеки з структурними підрозділами коледжу;

-   впровадження в практику роботи передового досвіду Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки та головної бібліотеки методичного об’єднання бібліотек вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації МНАУ.

Користувачі  бібліотеки  мають можливість ознайомитися з корисною інформацією на сайті Вознесенского коледжу Миколаївського НАУ, а саме - на  веб-сторінці «Бібліотека» vk.mnau.edu.ua, де розміщено Каталог електронних засобів навчання, створенний  за допомогою викладачів коледжу, та ознайомитись з новими надходженнями до фонду бібліотеки, переліком періодичних видань, тематичними бібліографічними покажчиками  та ін. На даному етапі складовими фонду електронних ресурсів бібліотеки коледжу є:

-   навчально-методичні матеріали в електронному варіанті, що надходять від викладачів коледжу;

-   навчальні  проекти  викладачів  і  студентів;

-   електронні  версії  посібників,  документів,  словників,  які  придбані  у видавництві паралельно з друкованими виданнями;

-   ліцензовані навчальні електронні підручники на CD-ROM;

Провідне місце в роботі бібліотеки коледжу займає проведення інформаційно-масових заходів: уроки народознавства, диспути, турніри ерудитів, літературно-музичні композиції, бесіди, інформаційні години.