vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Візитна картка

Візитна картка

 

Бібліотека коледжу є важливою ланкою навчально-виховного процесу та виконує роль інформаційного забезпечення. Сприяє вихованню гармонійної особистості через пропагування культурно-історичних, духовних та наукових надбань людського суспільства.

Завідувачем бібліотеки є  бібліотекар-бібліограф першої категорії зі стажем бібліотечної роботи понад 30 років - Гойда Рита Володимирівна.

Загальна площа бібліотеки 199 м²; 63 м² - книгосховище. Читальний зал розрахований на 70 місць.

Фонд бібліотеки налічує – 36228 примірників книг та періодичних видань.

На допомогу навчально - виховному процесу бібліотека готує різні види матеріалів: рекомендаційні списки літератури, огляди, бюлетені нових надходжень.

Крім виконання традиційних освітньо-виховних функцій, бібліотека надає доступ до світових інформаційних ресурсів, електронних журналів і баз даних в мережі Інтернет  та ін. Для роботи здобувачів освіти та викладачів з електронними ресурсами в читальній залі передбачено автоматизовані робочі місця з доступом до мережі Інтернет, вільний Wi-Fi.

Бібліотека працює щоденно з 8.00 до 16.00 години, окрім суботи та неділі.

Електронна адреса бібліотеки lib.vkmaday@gmail.com

 

ВІДВІДАТИ БІБЛІОТЕКУ