vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ОПП «Комерційна діяльність»

Популярнi новини:

ОПП «Комерційна діяльність»

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально–методичного забезпечення освітнього процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ, відповідають встановленим вимогам щодо підготовки за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність.

Ліцензований обсяг підготовки у Вознесенському коледжі МНАУ за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність.— 50 осіб. Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність. у коледжі діє 3 лабораторії та 11 навчальних кабінетів.

Організація освітнього процесу у Вознесенському коледжі зі спеціальності  076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність.базується на Законах України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», інших актах законодавства України з питань  фахової передвищої освіти. Випускники спеціальності оволодіють вміннями та навичками, що передбачені державними та галузевими стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність загальний обсяг навчального часу, визначеного на підготовку становить 3600 годин. У цю кількість включено затрати часу на всі види і форми навчальної роботи: лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, тренінги, індивідуально-консультаційна робота, самостійна робота здобувачів над навчальним матеріалом, підготовка курсових робіт, контрольні заходи.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність в повному обсязі забезпечена спеціалізованими лабораторіями з ПЕОМ. Відповідно до навчального плану їх є дві: «Інформатики і комп’ютерної техніки» та «Інформаційних систем і технологій в комерційній діяльності».

Державна атестація здійснюється Державною екзаменаційною комісією. Державною атестацією для спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОПП Товарознавство і комерційна діяльність є Комплексний державний екзамен за фахом, який включає завдання з п’яти нормативних дисциплін циклу професійної підготовки: Комерційна діяльність, Комерційне товарознавство, Фінансовий облік, Ціноутворення, Ринкові дослідження.

Професія агента  комерційного вам підійде, якщо ви:

  • легко сходитеся з людьми,
  • любите знаходитися в центрі подій,
  • красномовні,
  • умієте наполягати на своєму,
  • дружите з цифрами,
  • маєте здібність до аналітичного мислення,
  • ініціативні,
  • стресостійкі,
  • можете самостійно ухвалювати ефективні рішення.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!