vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Спеціальність «Комерційна діяльність»

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Спеціальність «Комерційна діяльність»

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально–методичного забезпечення навчально-виховного процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у Вознесенському коледжі Миколаївського ДАУ, відповідають встановленим вимогам щодо підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю «Комерційна діяльність».

Ліцензований обсяг підготовки на денну форму навчання у Вознесенському коледжі МДАУ за спеціальністю «Комерційна діяльність» — 50 осіб, на заочну форму навчання – 50 осіб. Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності «Комерційна діяльність» у коледжі діє 4 лабораторії та 11 навчальних кабінетів.

Організація навчального процесу у Вознесенському коледжі зі спеціальності «Комерційна діяльність» базується на Законах України «Про освіту», «Про вищу освіту», інших актах законодавства України з питань вищої освіти. Випускники спеціальності оволодіють вміннями та навичками, що передбачені державними та галузевими стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності «Комерційна діяльність» загальний обсяг навчального часу, визначеного на підготовку молодшого спеціаліста, становить 4320 годин. У цю кількість включено затрати часу на всі види і форми навчальної роботи: лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, тренінги, індивідуально-консультаційна робота, самостійна робота студентів над навчальним матеріалом, підготовка курсових робіт, контрольні заходи.

Спеціальність «Комерційна діяльність» в повному обсязі забезпечена спеціалізованими лабораторіями з ПЕОМ. Відповідно до навчального плану їх є дві: «Інформатики і комп’ютерної техніки» та «Інформаційних систем і технологій в комерційній діяльності».

Перелік та обсяг дисциплін, що формують професійну орієнтацію молодшого спеціаліста – агента комерційних послуг, визначається коледжем з урахуванням можливостей навчального закладу організувати навчальний процес, регіональних та галузевих особливостей.

Державна атестація здійснюється Державною екзаменаційною комісією. Державною атестацією для спеціальності «Інформаційна діяльність підприємства»є Комплексний державний екзамен за фахом, який включає завдання з п’яти нормативних дисциплін циклу професійної підготовки: Комерційна діяльність, Комерційне товарознавство, Фінансовий облік, Ціноутворення, Ринкові дослідження.

Професія комерційного менеджера вам підійде, якщо ви:

  • легко сходитеся з людьми,
  • любите знаходитися в центрі подій,
  • красномовні,
  • умієте наполягати на своєму,
  • дружите з цифрами,
  • маєте здібність до аналітичного мислення,
  • ініціативні,
  • стресостійкі,
  • можете самостійно ухвалювати ефективні рішення.

Бажаючі мають можливості продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації за скороченими терміном навчання.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!