vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ОПП «Фінанси і кредит»

Популярнi новини:

ОПП «Фінанси і кредит»

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально–методичного забезпечення освітнього процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ, відповідають встановленим вимогам щодо підготовки за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа  та страхування.

Ліцензований обсяг підготовки у Вознесенському коледжі МНАУ за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа  та страхування — 25 осіб.

Згідно з діючими навчальними планами в коледжі зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа  та страхування діє 3 лабораторії та 14 навчальних кабінетів.

Організація освітнього процесу у Вознесенському коледжі зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа  та страхування  ОПП Фінанси і кредит базується на Законах України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», інших актах законодавства України з питань фахової передвищої освіти. Випускники спеціальності оволодіють вміннями та навичками, що передбачені державними та галузевими стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа  та страхування  загальний обсяг навчального часу, визначеного на підготовку фахового молодшого бакалавра, становить 3600 годин. У цю кількість включено затрати часу на всі види і форми навчальної роботи: лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, тренінги, індивідуально-консультаційна робота, самостійна робота здобувачів над навчальним матеріалом, підготовка курсових робіт, контрольні заходи.

Практична підготовка здобувачів  освіти у Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбувається у формі виробничої практики на підприємствах, в установах та інших організаціях, які функціонують у нормальному режимі. З базами практики коледж укладає договори на проведення практики.

Державна атестація здійснюється Державною екзаменаційною комісією. Державною атестацією для спеціальності 072 Фінанси, банківська справа  та страхування  є Комплексний державний екзамен за фахом, який включає завдання з п’яти нормативних дисциплін циклу професійної підготовки: Банківські операції, Податкова система, Фінанси, Бюджетна система, Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках.

Специфіка професії інспектора кредитного.

Операціоніст з фінансів і кредиту це обличчя банку. Він першим зустрічає відвідувачів. До його обов’язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і знятті грошей.

Плюси професії:

  • Постійна затребуваність на ринку праці.

Мінуси професії:

  • Великий тягар відповідальності;
  • Чималі психологічні навантаження, що виникають через постійну роботу з людьми;
  • Жорсткий графік роботи.

Незалежно від ситуації (будь то наплив клієнтів, кінець робочого дня або обвал ринку) операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість. Посада інспектора кредитного часто стає першою сходинкою успішної банківської кар’єри. Цілеспрямовані молоді фахівці через рік-два успішної роботи йдуть на підвищення, стають начальниками зміни, керівниками відділів і департаментів. У той же час, серед операціоністів зберігається стійкий відсоток тих, кого цілком влаштовує середня професійна освіту та невелика посада з непоганим стабільним окладом.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!