vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ТА ЗМІНИ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Спеціальність «Фінанси і кредит»

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Спеціальність «Фінанси і кредит»

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально–методичного забезпечення навчально-виховного процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у Вознесенському коледжі Миколаївського ДАУ, відповідають встановленим вимогам щодо підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Ліцензований обсяг підготовки на денну форму навчання у Вознесенському коледжі МДАУ за спеціальністю «Фінанси і кредит» — 25 осіб.

Згідно з діючими навчальними планами в коледжі зі спеціальності «Фінанси і кредит» діє 4 лабораторії та 14 навчальних кабінетів.

Організація навчального процесу у Вознесенському коледжі зі спеціальності «Фінанси і кредит» базується на Законах України «Про освіту», «Про вищу освіту», інших актах законодавства України з питань вищої освіти. Випускники спеціальності оволодіють вміннями та навичками, що передбачені державними та галузевими стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності «Фінанси і кредит» загальний обсяг навчального часу, визначеного на підготовку молодшого спеціаліста, становить 4320 годин. У цю кількість включено затрати часу на всі види і форми навчальної роботи: лекції, семінарські, практичні та лабораторні заняття, тренінги, індивідуально-консультаційна робота, самостійна робота студентів над навчальним матеріалом, підготовка курсових робіт, контрольні заходи.

Практична підготовка студентів у Вознесенському коледжі Миколаївського ДАУ відбувається у формі виробничої практики на підприємствах, в установах та інших організаціях, які функціонують у нормальному режимі. З базами практики коледж укладає договори на проведення практики.

Державна атестація здійснюється Державною екзаменаційною комісією. Державною атестацією для спеціальності «Фінанси і кредит» є Комплексний державний екзамен за фахом, який включає завдання з п’яти нормативних дисциплін циклу професійної підготовки: Банківські операції, Податкова система, Фінанси, Бюджетна система, Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках.

Специфіка професії операціоніста з фінансів і кредиту.

Операціоніст з фінансів і кредиту це обличчя банку. Він першим зустрічає відвідувачів. До його обов’язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і знятті грошей.

Плюси професії:

  • Постійна затребуваність на ринку праці.

Мінуси професії:

  • Великий тягар відповідальності;
  • Чималі психологічні навантаження, що виникають через постійну роботу з людьми;
  • Жорсткий графік роботи.

Незалежно від ситуації (будь то наплив клієнтів, кінець робочого дня або обвал ринку) операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість. Посада операціоніста часто стає першою сходинкою успішної банківської кар’єри. Цілеспрямовані молоді фахівці через рік-два успішної роботи йдуть на підвищення, стають начальниками зміни, керівниками відділів і департаментів. У той же час, серед операціоністів зберігається стійкий відсоток тих, кого цілком влаштовує середня професійна освіту та невелика посада з непоганим стабільним окладом.

Бажаючі мають можливості продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації за скороченими терміном навчання.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!