vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Інклюзивне навчання — система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахуванні багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

Інклюзивне навчання часто вважають альтернативою інтернатній системі, за якою діти з особливими освітніми потребами навчаються  в спеціальних закладах освіти та змушені проживати в інтернатних відділеннях при них через їх територіальну розгалуженість.

Жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів – це головне завдання інклюзії.

 

Докладніше про інклюзивну освіту

 

Закон України про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг

 

Методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти в 2020/2021 н.р.

 

Положення про інклюзивне навчання у ВСП «Вознесенський фаховий коледж  МНАУ»

 

Порядок  супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення під час навчання та відвідування  ВСП «Вознесенський фаховий коледж  МНАУ» 

 

Порядок супроводу навчання здобувачів освіти з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у ВСП «Вознесенський фаховий коледж  МНАУ»

 

Дистанційне навчання

 

Безоплатна правова допомога

 

Співпраця з Інклюзивно-ресурсним центром Вознесенської міської ради

 

Зустріч з фахівцем Інклюзивно-ресурсного центру

 

Продовжуємо співпрацювати з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Вознесенської міської ради»

 

 

Запрошення до Інклюзивно-ресурсного центру Вознесенської міської ради