vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Загальна інформація

Загальна інформація

 

Повне офіційне найменування коледжу

Відокремлений структурний підрозділ "Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету"

 

Контакти

  • Адреса коледжу: 56500 Україна, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Соборності, 100 (корпус №1).
  • Сайт: https://vk.mnau.edu.ua
  • Електронна пошта: director-vk@mnau.edu.ua
  • Телефон +38 066 286 7567 (в будні з 8.00 до 16.00)
  • Fax: +38(05134) 3-20-90
  • Facebook

 

Адміністрація

Директор коледжу Цимбалюк Лариса Михайлівна
Заступник директора з навчальної роботи Ляшенко Жанна Миколаївна
Заступник директора з виховної роботи Керлан Олена Олександрівна
Заступник директора з адміністративно-господарської роботи Подольська Ірина Сергіївна
Завідувач відділення Гаврисенко Вікторія Іванівна
   

 

Денне відділення

Галузь знань 07  УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ


     Спеціальність 071 Облік і оподаткування

                                 ОПП Бухгалтерський облік

     Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок   

                                 ОПП  Фінанси і кредит

     Спеціальність 076 Підприємництво та торгівля

                                 ОПП Товарознавство та комерційна діяльність

                                 ОПП Фахівець з інформаційних технологій

Галузь знань 08  ПРАВО


     Спеціальність 081 Право

                                ОПП Правознавство


 

Фінансові реквізити

IBAN з 08 січня 2020 року

Оплата за навчання

Рахунок UA 67 820172 0313231004201014353

МФО 820172

Банк  ДКСУ в місті Києві

Код ЄДРПОУ 26446489

Отримувач: ВСП "Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету"

 

Оплата за проживання в гуртожитку

Рахунок UA 68 820172 0313201004202014353

МФО 820172

Банк ДКСУ в місті Києві

Код ЄДРПОУ 26446489

Отримувач: ВСП "Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету"

 

Історична довідка

ВСП "Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" бере свій початок з далекого 1928 року, коли на базі залишків маєтку поміщика Скаржинського з членів молодіжної батрацької комуни було засновано сільськогосподарську профтехшколу, яку цього ж року було перейменовано у Вознесенський технікум садівництва та виноградарства імені Цюрупи.

Перші студенти технікуму значну увагу приділяли практичному навчанню, адже технікуму було передано 22 га виноградників, 5 га саду та 50 га лісу. До того ж у навчальному господарстві були коні, свині та сільськогосподарський інвентар. Під навчальний корпус було відведено приміщення пивоварного заводу, а під студентський гуртожиток міськрада виділила декілька житлових будинків.

У 1937 році технікум було перепрофільовано на агромеліоративний.

У роки Великої Вітчизняної війни в навчальних приміщеннях було розміщено загін протиповітряної оборони, військовий склад, гаражі, кімнати відпочинку для льотчиків. Багато студентів та викладачів були мобілізовані на фронт.

У серпні 1944 року здійснено перший повоєнний прийом на перший курс технікуму (60 осіб).

З 1946 року технікум розпочав підготовку агрономів-виноградарів і його було перейменовано на Вознесенський технікум виноградарства.

Для забезпечення студентів гуртожитком у 1961 році рішенням міської ради передано приміщення військової казарми на 80 місць і збудовано новий гуртожиток на 120 місць, спортивну залу.

Протягом 1963-1984 рр. у технікумі готували агрономів-виноградарів, агрономів-шовківників, агрономів із захисту рослин. З 1984 року розпочато прийом на спеціальності «Бухгалтерський облік», у 1991 році – на спеціальність «Правознавство», у 1993 році – на спеціальність «Комерційна діяльність», у 2004 році – на спеціальність «Фінанси і кредит», у 2006 році – на спеціальність «Землевпорядкування», у 2012 році  - на спеціальність «Інформаційна діяльність підприємства» .

У 2003 році технікум увійшов до складу Миколаївського державного аграрного університету як відокремлений структурний підрозділ, а у 2004 році – отримав статус коледжу.

Випускники коледжу можуть продовжувати навчання за скороченим терміном у Миколаївському національному аграрному університеті. Сьогодні в коледжі здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів  за денною формою навчання зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Комерційна діяльність», «Правознавство» та «Інформаційна діяльність підприємства».

У коледжі на сьогодні діють 20 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні лабораторії, навчальна бухгалтерія, навчальна юридична консультація, спортивний комплекс з ігровим, гімнастичним та тренажерними залами, буфет, бібліотека з читальною залою на 80 посадкових місць. Усі навчальні кабінети, лабораторії обладнано комп’ютерною технікою, що дає змогу викладачам під час організації навчального процесу здійснювати дистанційне навчання.

До послуг студентів коледжу кращий в області студентський гуртожиток на 232 місця.

Навчальна лабораторія
Реалізувати свої творчі здібності студенти можуть у гуртках, художніх студіях, клубах за інтересами. Протягом багатьох років студенти коледжу є лауреатами Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»; кращі спортсмени – чемпіони не тільки обласних змагань, але й призери чемпіонату України з настільного тенісу, гирьового спорту, міні-футболу.

У коледжі працюють 40 штатні викладачі, 75% яких мають вищу кваліфікаційну категорію. За сумлінну працю і наукові досягнення п’ятьом працівникам присвоєно звання «Відмінник освіти та науки України»; п’ятьом – звання «Відмінник аграрної освіти та науки України» (ІІІ ступеня).

За роки існування навчальний заклад підготував більше 30 тисяч спеціалістів, серед яких заслужені працівники сільського господарства, правоохоронних органів, відомі громадські діячі, діячі науки та культури України.