vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ТА ЗМІНИ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Спеціальність «Бухгалтерський облік»

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Спеціальність «Бухгалтерський облік»

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально–методичного забезпечення навчально-виховного процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ, відповідають встановленим вимогам щодо підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю «Бухгалтерський облік«.

Ліцензований обсяг підготовки на денну форму навчання у коледжі складає за спеціальністю «Бухгалтерський облік» — 50 осіб.

Організація навчального процесу у Вознесенському коледжі зі спеціальності «Бухгалтерський облік» базується на Законах України «Про освіту», «Про вищу освіту», інших актах законодавства України з питань вищої освіти. Випускники спеціальності володіють всіма вміннями та навичками, що передбачені державними та галузевими стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності «Бухгалтерський облік» у коледжі діє 4 лабораторії та 14 навчальних кабінетів. Спеціальність в потрібному обсязі забезпечена спеціалізованими лабораторіями з ПЕОМ. Відповідно до навчального плану їх є дві: «Інформатики і комп’ютерної техніки» та «Інформаційних систем і технологій в обліку».

Голова циклової комісії облікових і комерційних дисциплін: Дранов Володимир Ілліч, викладач вищої категорії. Циклова комісія є випусковою для спеціальностей «Бухгалтерський облік«, «Фінанси і кредит» та «Комерційна діяльність» .Циклова комісія облікових і комерційних дисциплін налічує 19 викладачів. В тому числі: 6 — викладачі-методисти1 — старший викладач11 — викладачі вищої категорії4 – спеціаліста. Всі викладачі цієї комісії мають фахову освіту.

Навчальна практика проводиться в умовах навчальної бухгалтерії. Її завдання – на прикладі умовного підприємства закріпити навички бухгалтерської роботи – від складання найпростіших бухгалтерських документів до складання фінансової бухгалтерської звітності. В рамках навчальної практики студенти також працюють також з програмою .

БО

Специфіка професії бухгалтера:

Люди цієї професії мають бути, перш за все, відповідальні та організовані, тому що несвоєчасна здача звіту або втрата якого-небудь документа може дорого обійтися компанії. Крім того, потрібно любити цифри, з ними йому доведеться стикатися щодня, а помилка може виявитися фатальною. Також необхідні висока концентрація уваги, скрупульозність і посидючість. Непогано мати добру пам’ять і, найголовніше, треба вміти мовчати.

Плюси професії:

  • Затребуваність на ринку праці;
  • Переважно нормований робочий день;
  • Можна мати додатковий заробіток, наприклад, допомагати з веденням бухгалтерії дрібним підприємцям.

Мінуси професії:

  • Часті зміни в законодавстві;
  • Суперечності законодавства (наприклад, податкового та бухгалтерського);
  • Доводиться виконувати вказівки вищого начальства, навіть якщо вони здаються невірними в даній ситуації;
  • Діяльність бухгалтера жорстко регламентована і не залишає простору для творчості;
  • Помилки бухгалтера призводять до санкцій, штрафів.

 

Бажаючі мають можливості продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації за скороченими терміном навчання.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!!!