vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Неформальна освіта

Неформальна освіта

 

ФОРМАЛЬНА ОСВІТА – це освіта, яка включає в себе всі види здобуття знань у рамках національної системи освіти.

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА – це освіта, яка здобувається, як правило, за освітніми програмами та не передбачає присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій за рівнями освіти, але може завершуватися присвоєнням професійних та/або присудженням часткових освітніх кваліфікацій. Вона передбачає отримання актуальних практичних і теоретичних знань, навичок, опановування сучасних методів розв’язання професійних завдань, самоорганізоване здобуття певних компетентностей, вдосконалення наявних знань та саморозвиток. Допомагає швидко і вчасно отримати необхідні знання відповідно до потреб тут і зараз.

ФОРМИ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ:очна (тренінги, майстер-класи, семінари, майстерні тощо), дистанційна (дистанційні курси, вебінари) тощо.

ОСНОВНІ ЦІЛІ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ

  • професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти;
  • підвищення якості освітніх послуг, які надаються Коледжем;
  • підвищення ефективності пошукових та наукових досліджень здобувачів освіти;
  • підвищення конкурентоздатності випускників Коледжу на вітчизняному та міжнародному ринках освітніх послуг та праці;
  • збагачення індивідуального досвіду учасників освітнього процесу щодо інших моделей створення та поширення знань.

ІДЕАЛЬНА ФОРМУЛА НАВЧАННЯ : формальна + неформальна освіта. Тоді досвід, отриманий внаслідок саморозвитку, доповнює той, який студенти отримують у Коледжі.

ВАЖЛИВО! Результати навчання, здобуті шляхом неформальної та/або інформальної освіти, визнаються в системі формальної освіти Коледжу в порядку, визначеному законодавством.

Закон України "Про освіту"

 

Закон України "Про фахову передвищу освіту"

 

Порядок визнання у вищій та фаховій передвищій освіті результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти, затверджений наказом МОН України 08 лютого 2022 року № 130

 

Положення про порядок  визнання  результатiв навчання,  здобутих шляхом неформальної та/або iнформальної ocвіти  у ВСП «Вознесенський фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету»

 

 

 

 

 

Освітні платформи для неформального навчання

 

Цифрові сервіси для освіти України