vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ОПП Бухгалтерський облік

Популярнi новини:

ОПП Бухгалтерський облік

Стан кадрового, матеріально-технічного та навчально–методичного забезпечення навчально-виховного процесу, соціальна інфраструктура, рівень виховної роботи у Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ, відповідають встановленим вимогам щодо підготовки за спеціальністю 071 Облік і оподаткування.

Ліцензований обсяг підготовки на денну форму навчання у коледжі складає за спеціальністю  071 Облік і оподаткування — 50 осіб.

Організація освітнього процесу у Вознесенському коледжі МНАУ зі спеціальності 071 Облік і оподаткування базується на Законах України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», інших актах законодавства України з питань фахової передвищої освіти. Випускники спеціальності володіють всіма вміннями та навичками, що передбачені державними та галузевими стандартами освіти.

Згідно з діючими навчальними планами зі спеціальності 071 Облік і оподаткування у коледжі діє 3 лабораторії та 14 навчальних кабінетів. Спеціальність в потрібному обсязі забезпечена спеціалізованими лабораторіями з ПЕОМ. Відповідно до навчального плану їх є дві: «Інформатики і комп’ютерної техніки» та «Інформаційних систем і технологій в обліку».

Навчальна практика проводиться в умовах навчальної бухгалтерії. Її завдання – на прикладі умовного підприємства закріпити навички бухгалтерської роботи – від складання найпростіших бухгалтерських документів до складання фінансової бухгалтерської звітності. В рамках навчальної практики студенти  працюють  з програмою .

БО

Специфіка професії бухгалтера:

Люди цієї професії мають бути, перш за все, відповідальні та організовані, тому що несвоєчасна здача звіту або втрата якого-небудь документа може дорого обійтися компанії. Крім того, потрібно любити цифри, з ними йому доведеться стикатися щодня, а помилка може виявитися фатальною. Також необхідні висока концентрація уваги, скрупульозність і посидючість. Непогано мати добру пам’ять і, найголовніше, треба вміти мовчати.

Плюси професії:

  • Затребуваність на ринку праці;
  • Переважно нормований робочий день;
  • Можна мати додатковий заробіток, наприклад, допомагати з веденням бухгалтерії дрібним підприємцям.

Мінуси професії:

  • Часті зміни в законодавстві;
  • Суперечності законодавства (наприклад, податкового та бухгалтерського);
  • Доводиться виконувати вказівки вищого начальства, навіть якщо вони здаються невірними в даній ситуації;
  • Діяльність бухгалтера жорстко регламентована і не залишає простору для творчості;
  • Помилки бухгалтера призводять до санкцій, штрафів.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!