Запрошення до Інклюзивно-ресурсного центру Вознесенської міської ради

14 листопада директор  Комунальної  установи «Інклюзивно-ресурсний центр Вознесенської міської ради» Нечипорук  Інна Миколаївна радо приймала гостей - здобувачів освіти  ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» на практичному семінарі.

Розпочався семінар з лекції про емоційно - вольову сферу людини, на якій практичний психолог Гузенко Юлія Сергіївна  у цікавій формі розповіла про самосвідомість — здатність людини правильно розуміти свої емоції та мотивацію, оцінювати свої слабкі та сильні сторони, визначати цілі та життєві цінності; мотивацію - здатність прагнути до мети заради самого факту її досягнення; емпатію — здатність розуміти емоції, які відчувають оточуючі, враховувати почуття інших при прийнятті рішень, і навіть співпереживати іншим.

Наступним кроком був практичний тренінг «Що таке хронічний стрес і чим він небезпечний для нашого організму? Як його діагностувати і як з цим жити?», проведений практичним  психологом Рахубою Наталією Юріївною. Студентам цікаво було дізнатися проТоп-5 інструментів управління стресом.

Родзинкою зустрічі став незвичайний майстер-клас з малювання кавою. Coffee-art – це оригінальна техніка створення картин за допомогою розчину натуральної кави.

Дітям було цікаво малювати кавою. Адже на папері вона виглядає захоплююче і вражає своєю незвичайністю та неповторністю.

Учасники майстер-класу отримали позитивні емоції, моральний відпочинок та незабутні враження, а в інклюзивно-ресурсному центрі ще довго пахло цим благородним напоєм.