vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ТА ЗМІНИ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Розклад занять

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Розклад занять

                                                                                                  ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                               Заступник директора з навчальної роботи

                                                                                 ______________________О.М.Тубичко

                                                                    “______”__________________20___р.

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

для студентів заочної форми навчання ІІІ курсу

 ГРУПА  344

спеціальності ”Правознавство”

з 03 квітня  по  22 квітня 2017 р.

  Дата

 

Група - 344

Викладачі

Дата

 

Група -  344

Викладачі

03.04.

2017 р.

(понеділок)

1

Господарське право

Ставицька І.О.

13.04.

2017 р.

(четвер)

1

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

2

Господарське право

Ставицька І.О.

2

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

3

Суд в господ. судах

Миронов Ю.Б.

3

Аграрне право

Ободова В.В.

4

Фінансове право

Цимбалюк Л.М.

4

Аграрне право

Ободова В.В.

5

 

 

5

 

 

04.04.

2017 р.

(вівторок)

1

Кримінальний процес

Ободова В.В.

14.04.

2017 р.

(п’ятниця)

 

1

Господарське право

Ставицька І.О.

2

Кримінальний процес

Ободова В.В.

2

Господарське право

Ставицька І.О.

3

Фінансове право

Цимбалюк Л.М.

3

Господарське право

Ставицька І.О.

4

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

4

Аграрне право

 

5

 

 

5

 

 

05.04.

2017 р.

(середа)

1

Суд в господ. судах

Миронов Ю.Б.

15.04.

2017 р.

(субота)

1

 

 

2

Суд в господ. судах

Миронов Ю.Б.

2

 

 

3

Суд в господ. судах

Миронов Ю.Б.

3

 

 

4

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

4

 

 

06.04.

2017 р.

(четвер)

1

Аграрне право

Ободова В.В.

18.04.

2017 р.

(вівторок)

1

Господарське право (екзам)

Ставицька І.О.

2

Аграрне право

Ободова В.В.

2

Фінансове право (залік)

Цимбалюк Л.М.

3

Фінансове право

Цимбалюк Л.М.

3

Аграрне право

Ободова В.В.

4

 

 

4

Аграрне право

Ободова В.В.

5

 

 

5

 

 

07.04.

2017 р.

(п’ятниця)

1

Господарське право

Ставицька І.О.

19.04.

2017 р.

(середа)

1

Кримінальний процес

Ободова В.В.

2

Господарське право

Ставицька І.О.

2

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

3

Кримінальний процес

Ободова В.В.

3

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

4

 

 

4

 

 

5

 

 

5

 

 

08.04.

2017 р.

(субота)

1

 

 

20.04.

2017 р.

(четвер)

1

Кримінальний процес

Ободова В.В.

2

 

 

2

Кримінальний процес (екзам)

Ободова В.В.

3

 

 

3

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

4

 

 

4

 

 

5

 

 

5

 

 

10.04.

2017 р.

(понеділок)

1

Господарське право

Ставицька І.О.

21.04.

2017 р.

(п’ятниця)

 

1

Аграрне право

Ободова В.В.

2

Господарське право

Ставицька І.О.

2

Аграрне право  (екзам)

Ободова В.В.

3

Фінансове право

Цимбалюк Л.М.

3

Цивільний процес (екзам)

Гарбузенко Л.О.

4

Фінансове право

Цимбалюк Л.М.

4

 

 

5

 

 

5

 

 

11.04.

2017 р.

(вівторок)

1

Кримінальний процес

Ободова В.В.

22.04.

2017 р.

(субота)

 

1

 

 

2

Кримінальний процес

Ободова В.В.

2

Захист  виробничої практики

 

3

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

3

 

4

Цивільний процес

Гарбузенко Л.О.

4

 

5

 

 

5

 

12.04.

2017 р.

(середа)

 

Суд в господ. судах

Миронов Ю.Б.

 

 

 

 

 

Суд в господ. судах

Миронов Ю.Б.

 

 

 

 

Суд в господ. судах(екзам)

Миронов Ю.Б.

 

 

 

 

Кримінальний процес

Ободова В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зав.відділення                                                                                  В.В.Ободова

 

 

 

                                                                               ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора з навчальної роботи

                                                                                             ________________О.М.Тубичко

                                                                                          “______”__________________20___р.

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ

для студентів заочної форми навчання ІІ курсу

ГРУПИ  304 

спеціальності ”Землевпорядкування»

з 03 квітня по 22 квітня 2017 р. 

Дата

 

Група - 304

Аудиторія

Викладачі

 

 Дата

 

Група -  304

Аудиторія

Викладачі

 

03.04.

 2017

понеділок

1

 

 

 

13.04.

2017

четвер

1

Земельне право

 

Ободова В.В.

2

Землевпорядне  проектування

 

Середа І.В.

2

Земельне право

 

Ободова В.В.

3

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

3

Фотограмметрія

 

Ляшенко В.В.

4

Охорона праці

 

Ляшенко В.В.

4

Фотограмметрія

 

Ляшенко В.В.

5

 

 

 

5

 

 

 

 

04.04

. 201

вівторок

 

1

Грошова оцінка землі

 

Кіца К.В.

14.04.

2017

п’ятниця

 

1

Земельне право (екзам)

 

Ободова В.В.

2

Грошова оцінка землі

 

Кіца К.В.

2

Фотограмметрія

 

Ляшенко В.В.

3

Основи картографування

 

Ляшенко В.В.

3

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

4

Земельне право

 

Ободова В.В.

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

 

05.04.

 2017

середа

1

Грошова оцінка землі

 

Кіца К.В.

 

1

 

 

 

2

Грошова оцінка землі

 

Кіца К.В.

2

 

 

 

3

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

3

 

 

 

4

Земельне право

 

Ободова В.В.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.04.

 2017

четвер

1.

Земельне право

 

Ободова В.В.

18.04.

2017

Вівторок

1

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

 2

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

2

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

3

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

3

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

4

Фотограмметрія

 

Ляшенко В.В.

4

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

5

 

 

 

5

 

 

 

 

07.04.

201

п’ятниця

 

1

Грошова оцінка землі

 

Кіца К.В.

19.04.

2017

Середа

1

Основи картографування

 

Ляшенко В.В.

2

Грошова оцінка землі (залік)

 

Кіца К.В.

2

Основи картограф. (залік)

 

Ляшенко В.В.

3

Фотограмметрія

 

Ляшенко В.В.

3

Фотограмметрія

 

Ляшенко В.В.

4

 

 

 

4

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

5

 

 

 

5

 

 

 

10.04.

2017

понеділок

1

Основи картографування

 

Ляшенко В.В.

20.04.

2017

Четвер

1

 

 

 

2

Основи картографування

 

Ляшенко В.В.

2

Фотограмметрія (екзам.)

 

Ляшенко В.В.

3

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

3

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

4

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

4

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

5

 

 

 

 

 

 

 

11.04.

2017

вівторок

1

 

 

 

 

21.04.2017

   П’ятниця

 

1

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

2

Основи картографування

 

Ляшенко В.В.

2

Землевпорядне проектування

 

Середа І.В.

3

Охорона праці

 

Ляшенко В.В.

3

Землевпор.проект (екзам)

 

Середа І.В.

4

Земельне право

 

Ободова В.В

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

12.04.

2017

середа

1

Земельне право

 

Ободова В.В.

 

22.04.2017

 Субота

1

Захист переддипломної  виробничої практики

 

Середа І.В.

2

Охорона праці

 

Ляшенко В.В.

2

 

3

Охорона праці (екзам)

 

Ляшенко В.В.

3

 

4

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

Завідувач відділення                                                                                  В.В.Ободова