Обласний благодійний біговий челендж «Кожен крок в допомогу ЗСУ!»

5 квітня 2024 здобувачі освіти 1 курсу ВСП "Вознесенський фаховий коледж МНАУ" разом із викладачем фізичного виховання Кіцою Віктором Михайловичем взяли участь у масовому кросі в межах відкритого обласного благодійного бігового челенджу "Кожен крок в допомогу ЗСУ"!

В загальному заліку учасники челенджу подолали 4.5 км!

Запрошуємо активно долучатися до благодійного бігового челенджу!

Разом до перемоги! І не забуваємо донатити

Мета челенджу:

покращення рівня рухової активності учасників заходу;

моральна підтримка Воїнів та збір благодійних внесків на допомогу ЗСУ, а саме 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій несуть службу освітяни Миколаївської області.

Умови:

Взяти участь у челенджі можуть всі бажаючі з 01.04-30.04.2024

Програма та порядок проведення Челенджу:

Учасники долають будь-яку кількість кілометрів (метрів) в день протягом місяця бігом або ходьбою, в залежності від власного стану здоров’я та фізичної підготовки. Вони можуть діяти індивідуально або брати участь вгрупових (масових) забігах, благодійних фізкультурно-оздоровчих, спортивних, культурно-просвітницьких, патріотичних заходах.

За бажанням, можна зробити пожертвування в "Банку" на потреби 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій служать освітяни Миколаївської області.

Р Е К В І З И Т И

Поповнити «Банку» можна у три способи: за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/357XtFePTH

за номером карти «Банки» 5375411215367306

за розрахунковим рахунком «Банки» UA133220010000026200343991530ЄДРПОУ 2664509966.

#коженкроквдопомогуЗСУ