Засідання педагогічної ради коледжу

26 березня 2024 року у ВСП «Вознесенський фаховий коледж Миколаївського НАУ» відбулося чергове засідання педагогічної ради, під час якого, відповідно до плану роботи, були розглянуті такі питання:

1. Про стан підготовки здобувачів освіти ІІ курсу ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» до складання НМТ.
  2. Про стан висвітлення інформації на сайті коледжу щодо самооцінювання ОПП Правознавство, ОПП Бухгалтерський облік, ОПП Фахівець з інформаційних технологій і ОПП Товарознавство та комерційна діяльність та проведення анкетування здобувачів освіти згідно з ліцензійно-акредитаційними вимогами.
  3. Студентське самоврядування та його вплив на роботу коледжу.
  4. Про вибір підручників для здобувачів освіти ІІ курсу (за програмою для 11 класу).
  5. Про затвердження переліку дисциплін вільного вибору здобувачів освіти на 2024-2025 навчальний рік.

Доповідачі Ляшенко Ж.М., Гаврисенко В.І., Цимбалюк Л.М., Гойда Р.В. та голови циклових надали змістовну інформацію зі своїх питань і висвітлили напрямки роботи колективу коледжу та розвитку освітньої діяльності на перспективу.

На засіданні також була присутня голова студентської ради коледжу Сікорська Олександра, яка відзвітувала про роботу студентського самоврядування від початку навчального року та поділилась планами на майбутнє.

За результатами педагогічної ради були прийняті важливі рішення, які визначатимуть головний напрямок роботи коледжу.