Популярні новини за останнiй мiсяць:
Приймальна комісія ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» розпочала роботу
Лекція від офіцера групи спеціальної психологічної підготовки Навчального центру Десантно-штурмових військ
![](/img/news/head_e84175fd8947f09fbf6ec901775a516e.jpg)
27 березня 2024 року для здобувачів освіти ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» неймовірно цікаву лекцію на тему “Здоровий спосіб життя – запорука нашої перемоги” провів офіцер групи спеціальної психологічної підготовки Навчального центру Десантно-штурмових військ Євген Кузьменко.
Час у живому спілкуванні пролетів дуже швидко та насичено. На цікавих життєвих прикладах лектор пояснив важливість здорового способу життя, значення нашого оточення для особистісного розвитку. Наводив приклади та наголошував на головне у саморозвитку людини; на основні пріоритети та завдання, які необхідно ставити та виконувати, щоб бути успішним та перемагати; на те, як вплинути на своє майбутнє, як здійснити свої найпотаємніші мрії.
Також здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді від Євгена Кузьменка на поставлені запитання.
Дякуємо за цікаву зустріч!
0 коментарiв