16 лютого – День єднання

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му році на тлі попереджень про можливу війну. Про історію цієї дати, традиції дня згадали здобувачі передвищої фахової освіти 45 та 46 груп зі своїм куратором Чеховською А.А.

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Нехай День Єднання наповнить наші серця гордістю за нашу спільну історію та надихне на подальші звершення на благо нашої країни.

Разом ми сила !