Схиляємо голови в День перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни!

8-9 травня 2021 року здобувачі освіти 11,14,17 груп економічного відділення (куратор О.В. Мерненко), низько вклонилися всім полеглим у Другій світовій війні.  Кожен здобувач освіти вшанував пам’ять загиблих у своєму селищі або місті поклавши квіти до пам’ятників, братських могил, меморіалів. Ми низько схиляємо голову перед всіма, хто віддав життя та мужньо боровся за рідну землю, перед тими, хто трудився не покладаючи рук у тилу, щоб допомогти у перемозі, хто власними руками підіймав країну з колін після війни. Схиляємо голову і перед тими, хто зараз на фронті і боронить нашу країну, її цілісність та незалежність.

Звитяга та подвиг наших ветеранів є прикладом, як треба жити та боротись.

Пам’ятаємо та перемагаємо!