ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до  «ПОЛОЖЕННЯ про порядок переведення осіб, які навчаються на договірній основі з оплатою за рахунок коштів місцевого бюджету, галузевих міністерств, відомств, підприємств, організацій, установ, фізичних та юридичних осіб, на навчання за кошти державного бюджету у Вознесенському коледжі Миколаївського національного аграрного університету»  оголошується конкурс  на  бюджетні місця:

1.Спеціальності «Право» 3 курс ( групи 35,36) -  1 місце

Студенти, які мають право щодо переводу на навчання за кошти державного бюджету, повинні протягом десяти днів з моменту оголошення інформації про наявність вакантного держбюджетного місця подати в навчальну частину коледжу наступні документи:

- особисту заяву на ім’я директора коледжу (форма № 1);

- копію залікової книжки за останні два семестри

- довідку про склад сім’ї, довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (у разі потреби);

- документи про пільги, якими студент користується згідно з чинним законодавством (якщо такі є);

-  копії свідоцтва про смерть батьків (одного з батьків) (для студентів, які стали сиротами після вступу до коледжу).

- копії документів, що підтверджують активну участь студента в культурному, науковому або громадському житті коледжу  або країни: медалі, грамоти, дипломи, подяки  тощо.