Виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…»

13 листопада в рамках тижня економічного відділення в актовій залі коледжу відбувся виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…» до Дня української писемності та мови, організований викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. спільно з куратором груп 11 та 17 Майданник  Е.П. для здобувачів освіти першого курсу.

Свято пройшло на високій патріотичній ноті. Учасники заходу розкрили тему багатства рідної мови – духовної святині, найбільшого та найдорожчого скарбу, який формує як особистість, так і націю.  Милозвучною українською мовою прозвучали пісні про Україну, мову, українців, гуморески Павла Глазового, уривки з відомих літературних творів.

Під час заходу завідуюча бібліотеки коледжу Гойда Р.В. запросила усіх до ознайомлення зі стародруками, які включені до книжкового фонду коледжу.

На свято була запрошена вознесенська поетеса Олена Єгорова, яка ознайомила здобувачів освіти коледжу зі своєю творчістю та декламувала авторські вірші.