Відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020»

22 жовтня 2019 року в актовій залі коледжу пройшов відбірковий етап конкурсу «Студент року» і було визначено кращих серед здобувачів освіти 2 та 3 курсів обох відділень коледжу.

За місце у фіналі боролися: Пачина Амалія, 27 група, спеціалізація «Комерційна діяльність»; Хайло Ростислав, 22 група, спеціалізація «Інформаційна діяльність підприємства»; Павлюченко Крістіна21 група, спеціалізація «Бухгалтерський облік»; Тодоров Владислав, 35 група, спеціалізація «Право»; Семенова Вікторія, 25 група спеціалізація «Право»; Перевалова Ольга29 група, спеціалізація «Геодезія та землеустрій»; Поросюк Ірина, 24 група, спеціалізація «Фінанси і кредит».

Організаторами була задана тематика «Коледж – великий літак, який прямує з аеропорту «Освіта» до аеропорту «Професія». Саме відповідно до вищезазначеної теми перед конкурсантами були поставлені три обов’язкових завдання: візитна картка, творчо -інтелектуальний конкурс та «Світ моїх захоплень».

В ході напруженої конкуренції до фіналу потрапили:

• Павлюченко Крістіна;
  • Тодоров Владислав;
  • Семенова Вікторія.

Проте, треба сказати, що всі учасники великі молодці: талановиті, активні, розумні, гарні!

Щиро вітаємо наших конкурсантів та зичимо подальших успіхів у подальшій боротьбі у фінальному етапі конкурсі «Студент року – 2020»!