Урочиста посвята у студенти Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ

22 жовтня  відбулася знакова подія для першокурсників – посвята у студенти Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ.

Таке свято молодості  відбувається тут щороку. Родину Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ поповнило понад  100 першокурсників, які склали урочисту обіцянку берегти та примножувати кращі традиції коледжу, бути фахівцями своєї справи та гідними громадянами України.

Здобувачі освіти спеціалізацій «Бухгалтерський олік», «Фінанси і кредит», «Інформаційна діяльність підприємства», «Товарознавство та комерційна діяльність» та «Право» підготували візитні картки груп у різних цікавих формах, які розкрили багатий творчий потенціал першокурсників.

Завідуючі відділень – Гаврисенко Вікторія Іванівна та Ободова Вероніка Володимирівна вручили головний документ здобувачів освіти – залікові книжки.

Куратори Мерненко  Олена  Віталіївна (14/15гр.), Майданник Ельвіра Полікарпівна (11/17 гр.) та Миронова Наталія Вікторівна (12 гр.) звернулися зі словами – настановою та привітанням до своїх вихованців та вручили короваї. Наталія Вікторівна підготувала у подарунок смаколики – імбирне печиво у вигляді залікових книжок.

Настрій заходу задавали ведучі: Кочет Лілія (21 гр.) та Волинський Нікіта (25 гр.). Всіх присутніх вітали цікавими концертними номерами Далекарей  Ганна (27 гр.), Лукіянчина Анастасія  (25 гр.) та учасники СТЕМу Ігнатенко Дмитро (49 гр.), Махов Юрій (49 гр.), Шматков Віталій (49 гр.), Гагаріна Вікторія (34 гр.),Бойко Віталіна (35 гр.) та Квашенко Вікторія (35 гр.).

Приємною несподіванкою для першокурсників та усіх присутніх був розіграш безпрограшної лотереї. Семеро щасливчиків отримали у цей день невеличкі презенти.

Тож, дорогі першокурсники, оволодівайте знаннями, щоб творити гідне майбутнє. Нехай вам щастить, молоде покоління здобувачів освіти Вознесенського коледжу!