Вперед – до нових перемог!

23 вересня 2019 року у Вознесенському коледжі Миколаївського національного аграрного університету відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня. Традиційно, локацією змагань обрано міський стадіон.

Право підняття Державного Прапору України було доручено Сергієнко Євгенію – капітану команди волейболістів, призеру Всеукраїнських змагань з волейболу.

Cимволи Олімпійських змагань  Олімпійський вогонь та Олімпійський Прапор було доручено нести:

• Лєвєнцову Іллі, призеру Всеукраїнських змагань з волейболу(Олімпійський вогонь),
  • Сергієнко Євгенію – капітану команди волейболістів, призеру Всеукраїнських змагань з волейболу, Крючковій Аллі, призерціі Всеукраїнських змагань з волейболу Кохановській Аліні, призерці Всеукраїнських змагань з волейболу та настільного тенісу, Довганюку Роману, призеру Всеукраїнських змагань з волейболу, Дубасу Роману, призеру Всеукраїнських змагань з волейболу, Юдіну Кирилу призеру Всеукраїнських змагань з вільної боротьби – Почесна Олімпіська варта,
  • Олімпійський прапор – призерам Всеукраїнських змагань з волейболу - Нікончук Юлії, Рябовій Любові, Власу Максиму, Лисенко Олександру, Баяндурян Петру та Затишняк Каріне.

Підсумки змагань буде оголошено на урочистій лінійці 30 вересня 2019 року о 11:00 на подвір’ї  центрального корпусу Вознесенського коледжу МНАУ.