Обласний конкурс «Миколаївська Мельпомена»

18-19 травня на базі Вознесенського міського Будинку культури  відбувся обласний конкурс «Миколаївська Мельпомена».Він є відбірковим до Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена».У конкурсі взяли участь понад 50 дитячих, молодіжних і дорослих театрів із різних куточків нашої області.Гран-прі конкурсу «Миколаївська Мельпомена» здобув Народний театр мініатюр «Сміх-у-тонна» Вознесенського МБК  під керівництвом Ю.Токарєва.Головну жіночу роль талановито зіграла викладач української мови та літератури нашого коледжу Возняк Л.В. На розсуд глядачів було представлено водевіль Марка  Кропивницького "По ревізії". Актори театру захопили глядачів чуттєвістю, колоритом вистави,особливою інтерпретацією класичної п’єси.Вітаємо переможців конкурсу і чекаємо нових цікавих постановок!