ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ТА ЗМІНИ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

Добре, коли в родині є гарні традиції, які шануються та підтримуються. В нашому коледжі їх багато, одна з них – це святкування Масляної. Знайомство з народними традиціями – важлива частина виховної роботи як у сім’ї, так і в навчальному закладі. Неможливо виховати особистість без опори на багатовікову культуру народу, без встановлення зв’язків з нашим національним корінням.

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі  учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню. Цього дня свято набуло неабиякого широкого розмаху, принесло масу позитивних емоцій та гарного настрою. Студенти дізналися  про історичні витоки та традиції святкування Масляної в Україні. Такі свята в навчальному закладі завжди радують кожного, спонукають до збереження багатовікових традицій.

Кульмінацією свята стало  спалювання  опудала Зими, а разом із ним — символічне прощання зі старим роком, що зжив себе, і звільнення місця для прийдешньої весни і оновлення.

На подвір’ї коледжу звучали веселі пісні, проводилися різноманітні конкурси, змагання. Всіх учасників свята пригощали смачними млинцями, цукерками та запашним чаєм.

Неповторне, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів, відбувалося у невимушеній атмосфері.

Незважаючи на прохолодну погоду, яка панувала в цей день, свято Масляної — вдалося!