vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Заходи запобігання корупції 2016 р.

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Заходи запобігання корупції 2016 р.

СХВАЛЕНО                                                                                      ЗАТВЕРДЖУЮ

конференцією трудового колективу                                                  Директор Вознесенського

Вознесенського коледжу МНАУ                                                        коледжу МНАУ

                                                                                                        ______________ Л.М.Цимбалюк

«_28__» грудень 2015 року                                                               «29____»__12__2015 року

 

 

Заходи

Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету

щодо запобігання корупційним правопорушенням та проявам хабарництва

 

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», розроблено Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням та проявам хабарництва, визначено терміни їх виконання та відповідальних.

 

1. У навчальній та виховній роботі керуватися Законом України «Про запобігання  корупції», Указами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, листами Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації, спрямованими на запобігання й викриття фактів корупції та хабарництва.

Відповідальні: директор коледжу, завідувачі відділень, керівники структурних підрозділів, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.

                       Термін: постійно.

 

2.  Провести на всіх відділеннях  обговорення Указів Президента України, доручень Кабінету Міністрів України, наказів  Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації щодо запобігання фактів корупції та хабарництва.

Відповідальні: завідувачі відділень, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.

                        Термін: січень-березень 2016 р.

 

3. Провести засідання студентського парламенту, збори студентів з роз'яснення Заходів щодо запобігання фактам корупції та хабарництва.

Відповідальні: студентський президент, заступник    директора з виховної роботи.

Термін: березень  2016 р.

 

4. Провести  збори педагогічного колективу щодо недопущення проявів корупції та хабарництва з розробки, схвалення та подальшої реалізації відповідних Заходів.

  Відповідальні: директор коледжу.

                       Термін: березень 2016 р.

 

5. З метою отримання  фактичної інформації про конкретні випадки корупції та хабарництва продовжувати використання «Скриньки та телефонів довіри» для студентської пошти. Аналізувати їх роботу з метою профілактики та запобігання посадових зловживань та хабарництва.

      Проводити аналіз їх роботи про факти порушення законності і щомісячно доповідати директору коледжу,  інформувати Педагогічну раду  про ефективність їх роботи.

   Відповідальні: директор коледжу,  завідувачі відділень,     уповноважена особа з   питань запобігання та виявлення корупції.

                        Термін: постійно. 

 

6. Проводити систематично анонімне анкетування студентів з питань проявів корупції та хабарництва з боку  педагогічних працівників, навчально-допоміжного персоналу.

Відповідальні:  навчальна частина коледжу.

Термін: протягом року.

                                                          

7. Забезпечити попередження осіб, які претендують на зайняття посад в коледжі, про спеціальні обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» - обмеження щодо використання службового становища, обмеження щодо одержання подарунків (пожертв), фінансовий контроль через декларації.

Відповідальні: директор коледжу, відділ кадрів.

                        Термін: постійно.

 

8. Подати до відділу кадрів особам, уповноваженим на виконання організаційно - розпорядчих або адміністративно-господарських функцій декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

  Відповідальні: суб'єкти декларування.

                          Термін: березень 2016 р.

 

9. Розробити і забезпечити ознайомлення з пам'яткою по заповненню декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру службовими та посадовими особами та особами, які претендують на зайняття посади в Вознесенському коледжі Миколаївського національного аграрного університету.

                            Відповідальні:  директор коледжу, начальник відділу кадрів.

                            Термін: постійно.

 

10. При переукладанні контракту, продовження дії контракту, а  також призначення на посаду за контрактом педагогічних працівників коледжу (в тому числі переукладання з ними контракту і продовження терміну його дії), планової атестації педагогічних працівників коледжу  враховувати результати анонімного анкетування студентів із питань проявів хабарництва.

                             Відповідальні: директор коледжу.

                             Термін : постійно.

 

12. По завершенню екзаменаційних сесій для студентів денної форми навчання проводити аналіз зв'язку між відвідуванням студентами занять, поточною атестацією та результатами екзаменаційної сесії та врахувати ці результати в подальших трудових відношеннях  педагогічних працівників  з  коледжем.

Відповідальні: директор коледжу, завідувачі  відділень, навчальна частина.

Термін: постійно.

 

13. Активізувати та заохочувати студентську молодь коледжу у виявленні та викоріненні ганебних фактів хабарництва.

Відповідальні: органи студентського самоврядування.

Термін: постійно.

 

14. Проводити службові розслідування (перевірки) у разі виявлення фактів порушення законодавства про запобігання і протидію корупції.

Відповідальні: уповноважена особа з питань   запобігання та виявлення корупції.

                              Термін: постійно.

 

15. Вести моніторинг організаційно-розпорядчих документів, листів, договорів та інших документів, що видаються з метою запобігання вчиненню корупційних правопорушень.

Відповідальні: юрисконсульт коледжу.

                              Термін: постійно.

 

16. При розробці кошторису доходів і видатків коледжу здійснювати фінансовий аналіз порушень та зауважень, встановлених контрольно-ревізійними органами стосовно цільового використання бюджетних коштів.

Відповідальні: головний бухгалтер коледжу.

                              Термін - постійно.

 

17.  Забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства щодо організації та проведення прийому студентів на І курс. Проводити засідання приймальної комісії, технічного секретаріату з метою ознайомлення та обговорювання наказів Міністерства освіти і науки України,  Мінагрополітики та Миколаївського Національного аграрного університету, плану заходів щодо запобігання та виявлення корупції.

Забезпечити неупереджений розгляд звернень абітурієнтів.

Відповідальні: відповідальний секретар технічного секретаріату приймальної комісії, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.

Термін: постійно.

 

18. Під час проведення педагогічних рад проводити  роз’яснювальну роботу  з питань дотримання вимог законодавства  про запобігання та протидії корупційним проявам, своєчасно інформувати про внесення змін в антикорупційне законодавство.

Відповідальні за виконання: директор, уповноважена     особа з питань запобігання і протидії корупції.                                      

                              Термін: постійно.          

 

 

Директор Вознесенського коледжу

Миколаївського НАУ                                                       Л. М .Цимбалюк

 

 

Уповноважена особа з питань

запобігання і протидії корупції                                      Л. О. Гарбузенко