vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Циклові комісії

Популярнi новини:

Ярмарок продажу виробів, виготовлених студентами

11 листопада 2019 року у Вознесенському коледжі МНАУ в рамках проведення тижня економічного відділення відбулась ярмарка-продаж кулінарно-кондитерських виробів

Інтелектуальна гра «Економічний квест»

14 листопада 2019 року серед студентів других та третіх курсів економічного відділення, була проведена інтелектуальна гра «Економічний квест»

Виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…»

13 листопада в рамках тижня економічного відділення в актовій залі коледжу відбувся виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…» до Дня української писемності та мови, організований викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. спільно з куратором груп 11 та 17 Майданник Е.П. для здобувачів освіти першого курсу

Відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020» серед першокурсників

19 листопада 2019 року в актовій залі коледжу відбувся останній відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020».

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурс на бюджетні місця: 1.Спеціальності «Право» 3 курс ( групи 35,36) - 1 місце

Циклові комісії

           1. Циклова комісія загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін:

            1. Миронова Наталія Вікторівна – голова циклової комісії

2. Албур Ірина Дмитрівна 

3. Возняк Людмила Василівна

4. Єфанова Наталія Олександрівна

5. Кіца Віктор Михайлович

6. Коверна Тамара Анатоліївна

7. Ляшенко Жанна Миколаївна

8. Тищенко Олександр Вікторович

9. Чеховська Алла Андріївна

10. Швець Наталія Анатоліївна

 

2 Циклова комісія облікових і комерційних дисциплін:

1. Дранов Володимир Ілліч – голова циклової комісії

                  2. Влащук Микола Іванович

3. Гаврисенко Вікторія Іванівна

4. Гаврисенко Любов Василівна

5. Майданик Ельвіра Полікарпівна

6. Тубичко Ольга Миколаївна

7. Цимбалюк Лариса Михайлівна

                

                 3. Циклова комісія юридичних дисциплін та професійної підготовки землевпорядників:

1. Ставицька Ірина Олексіївна – голова циклової комісії

2. Гарбузенко Людмила Олексіївна

                  3. Ляшенко Вадим Володимирович

                  4. Миронов Юрій Борисович

                  5. Міронова Ольга Олегівна

                  6. Ободова Вероніка Володимирівна

 

                  4. Циклова комісія інформаційних дисциплін:

1.Маковей Юлія Володимирівна – голова циклової комісії

2.Борисевич Аліна Леонідівна

3.Борисова Лариса Віталіївна

4.Возняк Іван Леонтійович

5.Гонта Ольга Анатоліївна

6.Подольська Ірина Сергіївна

7.Цицик Діана Миколаївна

 

Детальнiше..