vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Циклові комісії

Популярнi новини:

УВАГА! Карантин!

Вознесенський коледж МНАУ запроваджує карантин з 13.03.2020р.

Увага! Шановні здобувачі освіти Вознесенського коледжу МНАУ

У зв’язку з карантином та переходом на дистанційну форму навчання, завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу з дисциплін (предметів) буде регулярно відправлятися на Ваші електронні адреси

Виховна 15-хвилинка на тему «Тарас Шевченко – український Джедай»

6 березня 2020 року, завідуючою бібліотекою Рітою Володимирівною Гойда та методистом Оленою Віталіївною Мерненко, була проведена виховна п’ятнадцяти хвилинка зі здобувачами освіти груп 14/15, присвячена дню народження видатного українського письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка

навігатор по веб-ресурсам

Навчальна практика з фінансового обліку

З 24.02 по 11.03.2020 р. була проведена навчальна практика з фінансового обліку у групі 37 спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Циклові комісії

           1. Циклова комісія загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін:

            1. Миронова Наталія Вікторівна – голова циклової комісії

2. Албур Ірина Дмитрівна 

3. Возняк Людмила Василівна

4. Єфанова Наталія Олександрівна

5. Кіца Віктор Михайлович

6. Коверна Тамара Анатоліївна

7. Ляшенко Жанна Миколаївна

8. Тищенко Олександр Вікторович

9. Чеховська Алла Андріївна

10. Швець Наталія Анатоліївна

 

2 Циклова комісія облікових і комерційних дисциплін:

1. Дранов Володимир Ілліч – голова циклової комісії

                  2. Влащук Микола Іванович

3. Гаврисенко Вікторія Іванівна

4. Гаврисенко Любов Василівна

5. Майданик Ельвіра Полікарпівна

6. Тубичко Ольга Миколаївна

7. Цимбалюк Лариса Михайлівна

                

                 3. Циклова комісія юридичних дисциплін та професійної підготовки землевпорядників:

1. Ставицька Ірина Олексіївна – голова циклової комісії

2. Гарбузенко Людмила Олексіївна

                  3. Ляшенко Вадим Володимирович

                  4. Миронов Юрій Борисович

                  5. Міронова Ольга Олегівна

                  6. Ободова Вероніка Володимирівна

 

                  4. Циклова комісія інформаційних дисциплін:

1.Маковей Юлія Володимирівна – голова циклової комісії

2.Борисевич Аліна Леонідівна

3.Борисова Лариса Віталіївна

4.Возняк Іван Леонтійович

5.Гонта Ольга Анатоліївна

6.Подольська Ірина Сергіївна

7.Цицик Діана Миколаївна

 

Детальнiше..