vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Циклова комісія юридичних та землевпорядних дисциплін

Циклова комісія юридичних та землевпорядних дисциплін

Галузь знань: 08 ПРАВО

За освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр»

Спеціальність 081 Право, ОПП Правознавство

Адреса циклової комісії : 56500 м. Вознесенськ, вул. Соборності,100, Тел.: (066) 6595931

Електронна пошта: pravovk23@gmail.com  

Вивчення правових дисциплін є вимогою часу, в період впровадження реформ в усі сфери діяльності держави та суспільства. Держава потребує ерудованих та кваліфікованих спеціалістів в галузі державного управління, судовій та правоохоронній системах, в органах місцевого самоврядування, в політичній сфері, які б прирівнювались до спеціалістів провідних Європейських навчальних закладів.

Викладачі циклової комісії мають практичний досвід роботи вправоохоронних органах, в органах державної влади та місцевого самоврядування, у своїй роботі вони поєднують навчальний матеріал з практичними ситуаціями, що дає набагато більший результат, тому в своїй діяльності викладачі намагаються пов’язати теорію з її застосуванням на практиці.

У процесі підготовки фахових молодших бакалаврів використовують новітні освітні технології та інтерактивні методи навчання.

 

СКЛАД ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ   https://docs.google.com/presentation/d/10Jl8hQMcgzIxrh0cP_0NQ9wPZdq6zUQm/edit#slide=id.p1

До складу циклової комісії юридичних та землевпорядних дисциплін входить 6 викладачів, які своїми знаннями, практичним досвідом та новим баченням сучасної правової політики держави формують фахових молодших бакалаврів на рівні сучасних вимог..

Викладачі циклової комісії – це справжні майстри своєї справи, які дають глибокі теоретичні знання, практичну підготовку, цікаво проводять виховну роботу в групах, організовують тематичні заходи в коледжі.

Усі викладачі мають вищу фахову освіту,  постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації, проходять стажування, відвідують та беруть активну участь у роботі методичних семінарів коледжу, наукових практичних конференціях з актуальних питань правового життя сучасної України, слідкують за змінами в законодавстві, новими виданнями в юридичній літературі.

Основні напрямки діяльності

Своїми знаннями, новим баченням сучасної правової політики держави, педагогічною майстерністю та духовними якостями викладачі циклової комісії юридичних дисциплін,   формують сучасних юристів з високою інтелектуальною і правовою свідомістю. В той же час своєю наполегливою працею викладачі щоденно вдосконалюють свій професійний рівень і методику викладання.

          Циклова комісія працює  над вивченням ряду методичних проблем, а саме: підвищення якості професійного навчання шляхом застосування новітніх педагогічних методик, технологій та способів навчання; підвищення ролі виховної роботиздобувачів освіти-юристів з метою підготовки високоосвіченої та висококультурної особистості; широке запровадження сучасних методів самостійної роботи студентів з метою наближення їх до практичної роботи за спеціальністю; набуття та підвищення професійних, педагогічних, культурних та естетичних навиків.

Головна мета циклової комісії

  • формування у майбутніх фахівців вміння аналітично мислити;
  • надання сучасних знань і компетентностей, необхідних для роботи у різних сферах діяльності в умовах високої конкуренції на ринку праці;
  • об’єктивно оцінювати досягнення юриспруденції;
  • вчити використовувати різноманітні джерела знань, систематично поповнювати знання, вміти застосовувати їх при вирішенні професійних питань, вчити здобувачів освіти доводити власну громадську та світоглядну позицію, формувати правові знання й почуття відповідальності за долю нашої країни;
  • готувати майбутніх фахівців до свідомої активної участі в суспільному житті української держави; формувати ґрунтовні, фундаментальні знання і навички з дисциплін професійного циклу та готувати їх до свідомої активної участі в соціальному житті.