Практичне заняття на підприємстві

24 вересня 2024 року відбулося практичне заняття на підприємстві на тему «Формування асортименту товарів у роздрібній торгівлі» з освітнього компонента «Комерційна діяльність». Заняття, яке провела викладач економічних дисциплін коледжу Гаврисенко Л. В. зі здобувачами освіти 37 групи ОПП Товарознавство та комерційна діяльність, проходило в місцевих супермаркетах – АТБ та Thrash.

Здобувачі освіти вивчали асортимент товарів, підготовку товарів до продажу, викладку в торгівельній залі, працювали над оформленням цінників, вивчали акції, які постійно діють в супермаркетах.

Свої звітні роботи здобувачі освіти оформили у вигляді презентацій, де кожен представив ту групу товарів, з якою наполегливо працював на практичному занятті.

Таке практичне заняття дало змогу здобувачам освіти дізнатись ще більше інформації про свою майбутню професію та підготуватись до написання курсової роботи з комерційної діяльності.