Інформаційний вісник «Всесвітній день охорони праці»

24 квітня провідний спеціаліст з охорони праці у коледжі Ляшенко Вадим Володимирович провів інформаційний вісник «Всесвітній день охорони праці» для здобувачів освіти  першого курсу спеціальностей: 081 Право, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. Під час бесіди здобувачі освіти переглянули інформаційний відеофільм, де дізналися про історію походження свята – Всесвітнього дня охорони праці, яке відзначається 28 квітня. В.Ляшенко розповів про основні напрями професій, які можуть обирати особи; про поширені хвороби різних професій відповідно до напрямів роботи; про права працівника під час отримання травм на робочому місті; про законодавство щодо умов працевлаштування; про охорону праці неповнолітніх осіб. Здобувачі активно розгадували загадки та ребуси про професії.

Студенти дійшли висновку, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу їм рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.