Робоча зустріч керівного складу провідних секторів Вознесенської районної військової адміністрації

20 березня  провідний спеціаліст інженер з охорони праці Вадим Ляшенко від ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» був запрошений на робочу зустріч керівного складу провідних секторів Вознесенської районної військової адміністрації, яка проходила за ініціативи головного державного інспектора відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Південного регіону міжрегіонального управління Державної служби з питань праці -  Олександра Сосновського.

В робочій зустрічі взяли  участь: виконувачка  функцій і повноваження начальника Вознесенської райвіськадміністрації, заступниці начальника райвіськадміністрації – Антоніна Шарата, начальник Вознесенського відділу  Управління державної міграційної служби в Миколаївській області – Лілія Румянцева,  начальник Управління соціального захисту населення Вознесенської МР – Ірина Шишляннікова, начальник управління соціального захисту населення Вознесенської районної військової адміністрації –  Антоніна Житник, начальник Вознесенського відділу НБПД Південного управління НБПД – Олексій Вдовиченко, начальник сектору публічного порядку Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області – Максим Плохотний, кар’єрний радник відділу кар'єрного консультування Вознесенської філії Миколаївського ОЦЗ – Ірина Чорна.

Під час зустрічі  було обговорено нагальність теми запобігання та протидії торгівлі людьми, застережувальні  ознаки торгівлі людьми, методи та способи мінімізації ризиків потрапляння до осіб, які скоюють або намагаються скоїти цей злочин. Присутні порушили питання «Як  молоді не стати жертвою примусової праці».

На завершення зустрічі  Вадим Ляшенко  гостинно запросив присутніх долучитися до участі у Тижні охорони праці, який буде проведений у коледжі з 22 по 26 квітня.