vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Участь ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» у Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ

Участь ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» у Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ

       17 лютого 2024 року в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся День відкритих дверей.

         Здобувачі освіти випускного курсу ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» були вкотре запрошені на профорієнтаційний захід в межах постійної співпраці  із Миколаївським НАУ.

     З привітальним словом виступив ректор Миколаївського НАУ, академік В’ячеслав Сергійович Шебанін, який розповів присутнім про діяльність Миколаївського національного аграрного університету.

     Ректорат та професорсько-викладацький склад Миколаївського НАУ вкотре гостинно зустрів гостей міста та області. Декани ознайомили зі спеціальностями та організацією навчального процесу на факультетах, досягненнями науковців у аграрній галузі та сучасними технічними можливостями й інноваційними методами навчання, які дають змогу здобувачам освіти отримати високі знання в різноманітних галузях. Наші майбутні випускники мали можливість на хвилинку відчути себе студентами провідного університету Миколаївщини.

     

    На Дні відкритих дверей здобувачами нашого коледжу опікувалася кафедра обліку та оподаткування під керівництвом доктора економічних наук, професора Марини Вікторівни Дубініної, яка радо запрошувала студентів після отримання дипломів фахового молодшого бакалавра продовжити навчання у Миколаївському НАУ.

 

 

 

 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв