Співпраця з випускниками коледжу спеціальності «Право»

15.09.23 р. здобувачі освіти випускних груп спеціальності 081 «Право» в межах вивчення дисциплін: «Кримінальне право» та «Кримінальний процес» відвідали Вознесенський міськрайонний суд. Четвертокурсники були присутні на судовому засіданні з розгляду кримінальної  справи під  головуванням судді Миронової О.В. за обвинуваченням за ч.1 ст.115 ККУ.

Здобувачі освіти мали можливість ознайомитись з практичною реалізацією положень  кримінального та кримінально-процесуального законодавства, мали можливість спостерігати за судовим процесом, ознайомитися із дослідженням письмових доказів та особливостями їх розгляду, а також вирішенням відповідної категорії справ ККУ.

Співпраця з фахівцями в галузі юриспруденції стане цікавим досвідом для здобувачів освіти,  допоможе їм зорієнтуватися у різноманітті  юридичних  професій на майбутнє. Приємно було спостерігати за колишніми випускниками коледжу:  прокурором Луценком А.В. та суддею Мироновою О.В., які вже впродовж багатьох років  на високому професійному рівні займаються правничою діяльністю, віддані своїй справі.

Вдячні старшокурсники висловили побажання й надалі мати можливість спостерігати за судовими процесами.