Лекція стейкхолдера

23 червня, в межах співпраці зі стейкхолдерами, представником громадської організації «Агенство економічного розвитку» Савчук Вікторією - менеджером проєктів та програм напрямку "Розвиток організацій громадянського суспільства" проведено лекцію для здобувачів освіти спеціальності 081 Право  на тему "Як на міжнародному рівні можна притягнути рф до відповідальності?".

Під час лекції було  розглянуто  правові механізми та інструменти, які можна використовувати для встановлення відповідальності рф на міжнародному рівні. Звернуто  увагу на конкретні ситуації, в яких можна застосовувати такі механізми, та проаналізовано  практику використання їх в міжнародних судах.