Співпраця зі стейкхолдером ОПП Правознавство

Одним із важливих чинників забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця зі стейкхолдерами, тобто колом осіб, які є зацікавленими у майбутніх випускниках.

Стейкхолдер — це фізична або юридична особа, яка прямо чи опосередковано впливає на роботу організації або має певні очікування від результатів її діяльності.

Одним із стейкхолдерів ОПП Правознавство у ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» є Вознесенський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

23 травня для учнів 5 класів Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка фахівці Вознесенського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно зі студентами ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» провели онлайн урок на тему "Кібербезпека школярів: якою інформацією можна ділитись в мережі"