Майбутні правознавці конструктивно поспілкувалися в онлайні з суддею Вознесенського міськрайонного суду

Циклова комісія юридичних та землевпорядних дисциплін традиційно дотримується настанови організовувати навчально-виховний процес своїх студентів так, щоб, закінчивши навчання, вони могли максимально легко влитися в роботу підприємств, закладів, установ різних сфер. Значної уваги тут надають формуванню в молоді практичних навичок, умінь і компетентностей.

06 березня 2023 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 081 «Право» Вознесенського коледжу МНАУ із суддею Вознесенського міськрайонного суду  Мироновою Оксаною Володимирівною  на тему «Місцеві суди» в рамках вивчення дисципліни «Організація судових і правоохоронних органів». Оксана Володимирівна розповіла про мережу місцевих судів, організацію роботи місцевого суду та його повноваження. Розкрила порядок обрання та повноваження слідчих суддів, голови суду та його заступників. Окремі питання стосувалися статусу, повноважень та порядку роботи присяжних. Виходячи зі свого багаторічного досвіду суддівської діяльності, Оксана Володимирівна під час розмови окреслила майбутнім правникам специфіку роботи та особливості професії. Зокрема, суддя  розповіла студентам про основні напрямки діяльності судді, вимоги, які ставляться до кандидатів, основні функції та завдання суду, навела конкретні приклади з практики. Особливу увагу приділено було питанням відводу судді  в процесі здійснення судочинства.

Студенти подякували   за цікаву розповідь, адже такі заняття є надзвичайно цікавими та корисними, оскільки дають можливість не тільки засвоювати теоретичний матеріал, а й краще розуміти практичну сторону правничої професії.