Практичне заняття в умовах ТОВ «АТБ-Маркет»

День відкритих дверей МНАУ (онлайн)

29 жовтня 2020 року здобувачі освіти Вознесенського коледжу приймали участь у Дні відкритих дверей Миколаївського національного аграрного університету (онлайн)

Відкрите бінарне заняття

12 листопада 2020 р. викладачами вищої категорії, викладачами методистами Мироновою Н.В та Мироновим Ю.Б. у нашому навчальному закладі було проведене відкрите бінарне заняття з предмета Громадянська освіта і дисципліни Основи правознавства

з дисципліни «Історія держави і права зарубіжних країн»

30 жовтня 2020 року відбулися вибори Голови студентської ради Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ

Зустріч випускників з представниками центра зайнятості

5,6 листопада у коледжі відбулись зустрічі здобувачів освіти випускних курсів із заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Іриною Чорною в рамках ознайомлення з проєктом «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Миколаївської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

Практичне заняття в умовах ТОВ «АТБ-Маркет»

24 вересня 2020 р. в  умовах  ТОВ «АТБ-Маркет» та  магазину Продукти-215,  викладачем Гаврисенко Л.В. було проведене практичне заняття для здобувачів  фахової передвищої  освіти  третього  курсу   спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля  та біржова  діяльність» (група 37)  з  навчальної  дисципліни «Комерційна  діяльність» на  тему «Якість, конкурентоспроможність   та  штрихове  кодування  товарів».

Здобувачі  освіти  цього дня  були не  звичайними  покупцями  в  супермаркеті, а  мали  змогу  детально  ознайомитись  з  кодами  нанесеними на різні товари,  вивчити  їх  якісну  характеристику, змогли побачити  викладку  товарів, а також,  з великим  задоволенням,  самостійно зважували  кондитерські  товари  на  електронних  вагах,  як  для себе  при покупці, так і для  інших  покупців супермаркету.

Заняття  пройшло  в  діловій  атмосфері, здобувачі освіти  поспілкувалися  з  продавцями  і  покупцями та оцінили  роботу  комерсанта  на практиці.