vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Право соціального забезпечення як навчальна дисципліна

Право соціального забезпечення як навчальна дисципліна

В основі становлення правових відносин у галузі соціального забезпечення постають такі події і факти, як народження людини, її хвороба, інвалідність, старість, безробіття, потреби в соціальній підтримці, смерть та інші обставини, які не залежать від самої людини.

 

Володіння нормами законодавства про соціальне забезпечення дає змогу гідним чином скористатися соціальним захистом і захистити свої права.

 

На відміну від інших областей права в праві соціального забезпечення ще немає кодифікаційного акту, в якому були б утверджені загальні засади і принципи галузі. Проте йде динамічний процес становлення стрункої системи законодавства про соціальне забезпечення.

Завданнями курсу є:

- глибоке освоєння студентом головних принципів теорії права соціального забезпечення;

- окреслення змісту загальної та особливої частини курсу;

- уміння проводити аналіз правових положень даної галузі;

- формування вмінь використання конкретних законодавчих актів.

Основними цілями навчальної дисципліни «Право соціального забезпечення» є:

- становлення і формування здібностей орієнтованих на розробку і реалізацію засадничих норм;

- оволодіння правових механізмів направлених на забезпечення режиму законності і правопорядку;

- формування навичок навчання правових предметів та формування населення в дусі загальнолюдських цінностях, високого рівня правової і політичної свідомості.

 

Досягнення зазначених цілей дасть змогу навчити студента правильно і активно використовувати сучасне законодавство для використання одержаних знань у майбутній загальнокультурній і професійній компетенції.

Крім цього, забезпечення вищевказаних цілей засноване на вирішення наступного кола завдань:

- з'ясування сутності, особливостей взаємодії правових явищ, юридичних понять і категорій;

- навчання методам використання законів та інших законодавчих актів, а також наукового аналізу складних соціальних явищ;

- формування навичок по використанню актуальних раціональних прийомів пошуку, відбору, обробки і систематизації інформації, формування спроможності працювати з законодавчими актами;

- уміння створювати теоретичні узагальнення, практичні висновки, обґрунтовані пропозиції та рекомендації щодо удосконалення правового регулювання суспільних відносин;

- становлення міцної шани до закону і дбайливого ставлення до соціальних цінностей правової країни, честі і гідності громадянина.