vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ОПП Облік і оподаткування

Популярнi новини:

ОПП Облік і оподаткування

Мотиваційний лист

на спеціальність 071 «Облік і оподаткування»

освітній ступінь «фаховий молодший бакалавр»

 

Голові приймальної комісії, директору

Вознесенського коледжу МНАУ

Ларисі ЦИМБАЛЮК

адресанта (прізвище, ім’я, по батькові, адреса для кореспонденції та електронна адреса, номер телефону)

 

Шановна Ларисо Михайлівна!

Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та сподіваюся на позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання до Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Цього року я закінчив(ла) навчання у _____________________________________.                                                                                             (назва школи)

Протягом навчання у школі я цікавився(лась) різними професіями, однак найбільше мене зацікавила обліково-фінансова сфера. Я маю високий рівень знань із української мови, математики, фізики та з інших предметів, які, на мою думку, є важливими для спеціаліста у галузі обліку і оподаткування.

Я вирішив(ла) вступити до Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ, який вважаю одним із найкращих закладів освіти такого рівня в Україні. Я витратив(ла) багато часу на ознайомлення з навчальними програмами і можливостями різних коледжів, і нарешті обрав(ла) саме Вознесенський коледж серед інших закладів освіти.

Моє перше знайомство з Вашим коледжем розпочалося ще в школі: я мав(ла) можливість відвідати його та ознайомитися з матеріально-технічною базою і поспілкуватися зі студентами. З інформації, яку я отримав(ла) та знайшов(ла) на сайті Вашого коледжу, мені вдалося скласти основну картину, яка допомогла мені зробити вибір. Мене зацікавили дисципліни, що вивчаються студентами протягом років навчання, а саме: «Податкова система», «Біржова діяльність», «Інформаційні системи і технології в обліку» ще більше збуджують інтерес та бажання стати фахівцем саме цієї галузі.

Спеціальність «Облік і оподаткування» на сьогоднішній день відіграє дуже важливу роль у розбудові нашої країни. Навчання у Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ надасть мені можливість отримати необхідні знання та вміння у сфері фінансів, банківської справи та страхування з урахуванням сучасних тенденцій розвитку галузей економіки.

Мені відомо, що студентів коледжу залучають до цікавих проектів, які стимулюють розвиток професійних та підприємницьких здібностей студентів, скеровуючи їх для проходження практики до різних компаній, де вони мають можливість вдосконалити свої здібності та навчитись новому.

У коледжі проводяться різні науково-дослідні заходи, що дозволяють розширювати сфери зацікавлення та можливості у професійному розвитку. Активною є позиція студентського самоврядування коледжу, що свідчить про активне навчання та цікаве студентське життя. Саме тому, я дійшов висновку, що Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету є найкращим закладом для реалізації мого потенціалу.

На завершення хотілося б сказати, що якщо я стану студентом Вашого коледжу, я обіцяю бути гідним членом студентського колективу.

Дякую за Вашу увагу до мого звернення та маю надію на можливості навчання у Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ за обраним фахом.

 

З повагою, ______________

 

 

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте при вступі до Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ. Памятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображує вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність коледжу.