vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
HABIГATOP по веб-ресурсам

HABIГATOP по веб-ресурсам

Англійська потрібна всім - і дорослим і дітям.

Duolingo.com — електронна платформа вивчення мови, що має платний та безкоштовний види акаунтів.

«Дуолінґо» пропонує численні письмові уроки й диктанти, проте розмовним навичкам приділяється менше уваги. За один курс користувач може вивчити до 2000 слів.

За проходження всіх уроків в навику видається 2 лінґоти (внутрішня ігрова валюта). Існують також інші способи набуття лінґотів. На будь-якому рівні вивчення мови можна за 25 лінґотів купити тест на її знання, після проходження якого буде виданий електронний сертифікат. Тест можна проходити неодноразово.

Багато різноманітних курсів на абсолютно безкоштовному ресурсі prometheus.org.ua, також там можна БЕЗКОШТОВНО готуватися до

ЗНО https://prometheus.org.ua/zno/

Математику можна вивчати тут: https://uk.khanacademy.org/

Класний ресурс - learning.ua, де є математика, українська та англійська мови. Є безкоштовна та платна версії.

Величезний каталог курсів з інформатики та програмування - https://studio.code.org/courses

Google Classroom — безкоштовний веб-сервіс створений Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Основна мета сервісу прискорити процес поширення файлів між викладачами і студентами.

Вища освіта - Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном.

Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською. Кілька інтернет- платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів: Prometheus, Coursera, EdEra, ВУМ, Duolingo, TED.

Вікіпідручник — україномовний розділ сервісу Wikibooks. Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп'ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.

Медіатека електронних засобів навчання У медіатеці є можливість скачати електронні посібники та підручники, підручники та навчальні посібники PDF, переглянути навчальне відео та відеолекції, відкриті онлайн- курси.

Електронна бібліотека «Культура України» — інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.

Освітній портал - освіта в Україні та за кордоном.

Fulbright Ukraine Сайт програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

МТОМД.инфо - сайт про техніку, технічне обладнання промисловості, технології обробки матеріалів.

School of Mathematics Сайт школи математики в Інституті перспективних досліджень (ІПІ) в Принстоні (Нью-Джерсі).

Physics Classroom Home Сайт для студентів фізичних спеціальностей та їх викладачів. Має різні секції, призначені для підтримки викладачів і студентів у вирішенні завдань навчання і викладання фізики.

DilovaMova.com - українське ділове мовлення.

Darkell.Info - освітній портал для студентів з філософських наук: філософія, логіка, етика, естетика, культурологія, релігієзнавство.

Вивчаємо English - сайт створено для того, щоб допомогти Вам досягнути своєї мети – вивчити англійську мову. Саме тут Ви знайдете необхідні безкоштовні матеріали для якісного, ефективного та комфортного вивчення іноземної мови.

polka-knig.com.ua - безкоштовна бібліотека для студента.

twirpx.com - архіви студентських матеріалів; бібліотека рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників.

enic.in.ua - Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE, містить інформацію про систему освіти в Україні, зразки документів і т. п.

Uastudent.com - молодіжний портал: безкоштовна бібліотека матеріалів для студентів, яка створена у вигляді інтерактивного блогу.

За допомогою Гарвестера української наукової інформації (http://oai.org.ua/index.php/index) можна знайти інформацію за тематикою

«менеджмент» та «фінанси» в інституційних репозитаріях України.

На сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (http://www.nbuv.gov.ua/) можна ознайомитися з електронним архівом

«Наукова періодика України» та знайти наукові періодичні видання з питань економіки

В Інституційному репозитарії МНАУ (http://dspace.mnau.edu.ua/jspui/ накопичується, зберігається вільний доступ до наукових робіт професорсько- викладацького складу, співробітників та студентів Університету.

Безкоштовні онлайн-бібліотеки