vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися

ЗВІТ директора коледжу

про виконання заходів із Програми

реалізації Концепції розвитку Миколаївського національного аграрного університету

 ( для Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ)

на період 2016-2023 р., включених до річного ( 2020 р.) та поточного плану роботи Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету

 

Розвиток освітньої діяльності коледжу

п/п

Заходи

Термін виконання
(роки)

Результат

1.

Створити внутрішню постійно діючу систему забезпечення якості освіти, яка передбачає: розробку і реалізацію процедур моніторингу освітніх програм підготовки, незалежного оцінювання здобувачів вищої освіти на основі чітких і оприлюднених критеріїв після завершення кожного року навчання за вибірковим принципом, оцінювання якості освітньої діяльності педагогічних працівників здобувачами вищої освіти за чіткими і оприлюдненими критеріями. Оцінку забезпечення системи якості освіти в коледжі може проводити постійно діюча комісія (не менше ніж 2 рази на рік).

2 рази на рік

 

Виконано:

Створенням внутрішньої постійно діючої системи забезпечення якості освіти в коледжі займається Методична рада коледжу, склад якої затверджується щорічно наказом директора коледжу ( серпень 2020 р.).

Моніторинг якості знань здобувачів освіти проводиться два рази на рік, шляхом проведення обов’язкових директорських контрольних робіт, результати якого розглядаються на засіданні Методичної ради коледжу. Також розглядаються і результати незалежного зовнішнього оцінювання здобувачів освіти ІІ курсів.

Оцінювання якості освітньої діяльності педагогічних працівників здобувачами освіти здійснюється щорічно після закінчення першого навчального семестру шляхом анкетування здобувачів освіти.

2.

Здійснювати постійний моніторинг та аналіз з метою вдосконалення баз виробничих практик та розширення можливостей для навчання і стажування здобувачів вищої освіти

Постійно

 

Виконано:

Щорічно проводиться оновлення баз виробничих практик після вивчення та аналізу їх результатів. Після закінчення виробничих практик проводяться конференції, де здобувачі освіти обмінюються досвідом та враженнями, а завідувачі відділень за результатами проведеного моніторингу коригують списки баз практик.

3.

Формувати людський капітал, його розвиток, поширення регіональної вищої освіти через регіональне замовлення

2020 р.

 

Виконано:

На сьогодні потреби в регіональному замовленні коледж не має, обсяги державного замовлення покривають потреби закладу освіти.

4.

Зберегти  коледж в структурі Університету

2019-2020

 

Виконано.

5.

Поліпшувати матеріально-технічну базу Вознесенського коледжу МНАУ

2020 р.

 

Виконано в межах здійсненого фінансування

Проведено ремонт системи водогону в гуртожитку коледжу.

Встановлено комерційний вузол обліку газу в спорткомплексі коледжу.

6.

Започаткувати інтегровані курси, відкрити нові спеціальності , які мають попит у регіоні та запровадити дуальну форму здобуття освіти

2020 р.

 

Виконано:

У співпраці з Вознесенським міськрайонним центром зайнятості на базі коледжу регулярно проводяться курси для безробітних на тему: «Бізнес – планування».

За дуальною формою здобуття освіти в коледжі навчається 5 студентів.

7.

Забезпечити реалізацію ступеневої освіти: коледжі МНАУ - Університет

2019-2020

 

Виконано:

Ступенева освіта коледж – університет діє. В 2019р. більше 40 випускників коледжу продовжили навчання в університеті.

8.

Формувати і вдосконалювати навчальні плани Вознесенського коледжу МНАУ відповідно до навчальних програм із підготовки бакалаврів Миколаївським національним аграрним університетом

2019-2020

 

Виконано:

Спільно з кафедрами Університету розроблені та впроваджені в освітній процес інтегровані навчальні плани для реалізації ступеневої освіти зі споріднених спеціальностей

9.

Забезпечити практичне навчання здобувачів вищої освіти Вознесенського коледжу МНАУ у лабораторіях Університету.

03.2020 р.

 

Виконано:

Щорічно на базі навчального банку Університету студенти економічних спеціальностей коледжу проходять навчальну практику

10.

Постійно проводити моніторинг нових спеціальностей на ринку праці з метою подальшого їхнього ліцензування

2020 р.

 

Виконано:

проводиться постійний моніторинг нових спеціальностей на ринку праці з метою подальшого їхнього ліцензування

11.

Формувати у Вознесенському коледжі МНАУ висококваліфікований викладацький склад та створити умови для постійного підвищення рівня кваліфікації і участі у дослідницькій роботі

2019-2020 н.р.

 

Виконано:

Коледж співпрацює з Національною академією педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» стосовно підвищення кваліфікації викладачів коледжу. В 2019 році проведено підвищення кваліфікації 6 викладачів, в 2020 році – 19 викладачів.

 

Удосконалення структури наукових досліджень

1.

Запровадити у Вознесенському коледжі МНАУ курси інноваційного підприємництва для всіх спеціальностей із залученням до викладання успішних підприємців

2019-2020 н.р.

 

Виконано:

В травні 2020р. для студентів коледжу проведена презентація програми  U – inn 2.0: RELOAD за участі представника громадської організації «Агенство Економічного Розвитку» (U – inn 2.0: RELOAD – це програма розвитку молодіжних інновацій, технологічних та креативних рішень для сприяння доброчесності та інклюзивності в регіонах України).

В квітні 2020 р. керівником організації  «Інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB»» був проведений семінар - презентація на тему «Стартап рух: бізнес в Україні та за кордоном» (інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB» - це організація кластерного типу, основною ціллю якої є збільшення у регіоні кількості успішних стартап – проектів, які використовують наукомісткі вітчизняні розробки).

Програма розвитку виховної діяльності коледжу та національно-патріотичного виховання з

добувачів вищої освіти

1.

Постійно розвивати активне громадське життя студентів, правове, екологічне, художньо-естетичне, культурне, патріотичне виховання здобувачів вищої освіти коледжу. Систематично проводити дні національних свят, національної культури, концертів художньої самодіяльності, спортивних змагань, КВК тощо. Залучати здобувачів вищої освіти Вознесенського коледжу МНАУ до участі у творчих народних колективах та студіях

2019-2020 н.р.

 

Виконано:

В коледжі організоване активне громадське життя студентів:

активно діє студентське самоврядування; проводяться тижні відділень та циклових комісій;

відмічаються дні національних свят та національної культури;

аматорські колективи коледжу є активними учасниками та призерами Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»;

за результатами Всеукраїнських спортивних ігор в 2020 році коледж посів 4 місце серед аграрних закладів освіти І ІІ рівнів акредитації.

Всі проведені заходи висвітлюються на офіційному сайті коледжу: https://vk.mnau.edu.ua/news

2.

Проводити бібліотечно-інформаційні семінари, теоретичні і практичні заняття для здобувачів вищої освіти Вознесенського коледжу МНАУ із навігації різноманітних інформаційних ресурсів, користування повнотекстовими  базами даних, отримання навиків роботи з репозиторіями тощо

2020 р.

 

Виконано:

В 2020 році бібліотекою проведено:

Свято книги з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права. На свято завітали місцеві поети Вознесенщини Варзарь О.Д. та Волошин Б.М.

Студенти нашого гуртожитку  приєдналися до всесвітнього громадського руху Book crossing (з англ. "book" – "книжка", "crossing" – "переїзд").

Акція до Міжнародного дня дарування книг, великий перегляд літератури «Книги з добрих рук». День відкритих дверей «Бібліотека – скарбниця мудрості і знань».

Розвиток діяльності по нарощуванню кадрового потенціалу коледжу

1.

Розробити План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників Вознесенського коледжу МНАУ на період з 2016-2023рр.

30.03.2020

 

Виконано:

Розроблено План-графік підвищення кваліфікації (стажування) педагогічних працівників Вознесенського коледжу МНАУ на період з 2016-2023рр.

Електронні ресурси, забезпечення доступу:

1.

Залучити бібліотеку Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ до створення власних електронних ресурсів, що передбачає:

Забезпечення комп’ютерною технікою;

Придбання інформаційної бібліотечної програми

Забезпечення доступу до Інтернет

2019-2020 н.р.

 

Виконано:

Бібліотека коледжу забезпечена комп’ютерною технікою.

Інженером – програмістом коледжу розроблена власна бібліотечна програма.

Бібліотека коледжу забезпечена постійним доступом до мережі Інтернет та мережі коледжу

Імідж споживачів освітніх послуг

1.

Підтримувати соціально незахищені категорії студентської молоді

Постійно

Виконано:

Постійно проводиться робота з соціально незахищеними категоріями студентської молоді щодо оформлення документів для отримання соціальних стипендій

2.

Проводити якісні рекламні вступні кампанії

2019-2020 н.р.

 

Виконано:

Профорієнтаційна робота проводиться у відповідності із затвердженим планом. В квітні 2020 року проведено День відкритих дверей та протягом року виїзди профорієнтаційних бригад в школи районів Миколаївської області.

Економія енергоресурсів на об’єктах коледжу

1.

Постійно виконувати енергоощадну програму та програму енергозбереження Вознесенського коледжу МНАУ

2020 р.

 

Виконано:

В 2020 році виконана енергоощадна програма та програма енергозбереження Вознесенського коледжу МНАУ в межах проведеного фінансування ( заміна електроламп на енергоощадні, утеплення вікон та дверей у зимовий період, заміна вікон)

Проблеми:

1.Збільшити кількість спеціальностей у Вознесенському коледжі  МНАУ на підставі моніторингу ринку праці – проведений моніторинг показав нестачу на ринку праці фахівців робітничих спеціальностей (швачки, водії, електрики), дані спеціальності є у місцевих професійних ліцеях, але на них постійний недобір учнів.

2.Відпрацювати питання включення у структуру Вознесенського коледжу МНАУ професійних ліцеїв та створити на базі цієї структури НВК – на сьогодні це зробити не можливо, так як ліцеї є юридичними особами, а коледж такого статусу не має.