vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ПОЛОЖЕННЯ про стажування викладачів

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

ПОЛОЖЕННЯ про стажування викладачів

 ПОЛОЖЕННЯ 
про стажування викладачів Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ  на підприємствах, в організаціях,  наукових установах та навчальних   закладах 

1. Положення визначає мету, порядок організації та проведення  підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які працюють в коледжі.
Положення розроблено відповідно до Законів України "Про освіту" , "Про вищу освіту". 
            Педагогічні та науково-педагогічні працівники підвищують кваліфікацію та проходять стажування не рідше ніж один раз на п'ять років із збереженням середньої заробітної плати. 
            Стажування є однією з основних форм підвищення кваліфікації викладачів.
Основною метою стажування є:
     -  вивчення  викладачами  педагогічного  досвіду,   сучасного виробництва,  ознайомлення  з  найновішими  досягненнями  науки  і техніки, технології і перспектив їх розвитку;
     - розробка навчально-методичних матеріалів,  призначених  для використання при підготовці спеціалістів;


     -  надання    науково-технічної    допомоги    підприємствам, організаціям, науковим установам. 

     2.  Коледж  направляє викладачів на стажування  згідно  з  річними  планами,  складеними  на  підставі договорів з підприємствами, організаціями,  науковими  установами, навчальними закладами, де буде здійснюватись стажування.
 


,    де    враховується  спеціальність  викладача,  зазначається   термін    та    програма стажування, відмічається, що  нового  він  повинен  запровадити  в діяльності коледжу  за наслідками стажування. 

індивідуальними   планами     3.  Стажування  викладачів    коледжу відбувається  за  
     4. Термін стажування  викладачів  коледжу встановлюється  від  1  до  3  місяців  залежно  від   складності індивідуального плану  стажування  та  досвіду  практичної  роботи  викладача.


     Конкретні терміни стажування певного  викладача  визначаються керівником коледжу та  зазначається в його індивідуальному  плані  стажування,  який  затверджується  на  засіданні циклової комісії і погоджується  з  підприємством,  організацією, науковою установою або навчальним закладом,  де  здійснюватиметься  стажування. 

     5. Плани стажування  викладачів  коледжу затверджуються керівником коледжу  в кінці поточного навчального року.
     Направлення на стажування викладачів здійснюється  відповідно  до наказу керівника коледжу.
 


установ, що приймає стажиста з призначенням  консультанта з  числа провідних фахівців. 

     6.  Зарахування  викладачів  на  стажування    затверджується  наказами  керівників  вищих  навчальних  закладів,    підприємств, установ, організацій, наукових 
     7. Керівництво організації, яка прийняла  стажиста,  здійснює  контроль за проходженням стажування, робить відмітку з висновком в індивідуальному плані про хід та результати стажування.
     8. Захист результатів стажування  здійснюється  на  засіданні  циклової комісії з  урахуванням  їх  практичного  значення  для  поліпшення навчально-виховного процесу.
 
Циклова комісія приймає рішення про затвердження або відхилення звіту про стажування (за необхідністю про його  доопрацювання),  а  також дає рекомендації по використанню результатів  стажування.  Рішення  циклової комісії враховується при атестації  викладача.
    
 На випадок невиконання викладачем покладених на нього під час стажування обов'язків керівник підприємства, організації, наукової установи, навчального  закладу  за  місцем  стажування  має  право звільнити його  від  подальшого  проходження  стажування,  про  що повинен повідомити  керівництво  коледжу.
 
     9. За викладачами, направленими на  стажування,  зберігається  заробітна плата за основним місцем  роботи. 
     Вартість проїзду до місця стажування та у зворотній  напрямок і  добові  за  час  знаходження в дорозі оплачуються коледжем.
      
10. Посади  викладачів,  направлених  на  стажування,  можуть заміщуватись іншими особами  на  умовах  строкового трудового договору в межах чисельності і  фонду  заробітної  плати коледжу. 
Загальне навантаження викладача-стажиста визначається з урахуванням терміну стажування.
 
      11.  Відрядження  викладачів  коледжу  на стажування за кордон здійснюється за наявності відповідних  коштів і договорів.