vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
ПОЛОЖЕННЯ про апеляційну комісію Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

ПОЛОЖЕННЯ про апеляційну комісію Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальні положення

  1. Апеляційна комісія Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету (далі – апеляційна комісія) створюється для вирішення спірних питань і розгляду апеляційних заяв абітурієнта.
  2. Головою апеляційної комісії Коледжу є заступник директора з навчальної роботи Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету.
  3. При прийомі на навчання на основі базової і повної загальної середньої освіти склад апеляційної комісії формується з числа педагогічних працівників Коледжу та вчителів системи загальної середньої освіти регіону, які не є членами предметних екзаменаційних комісій, комісій для проведення співбесід Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету.
  4. При прийомі на навчання на основі раніше здобутих освітньо-кваліфікаційних рівнів кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, спеціаліста, освітнього ступеня бакалавра склад апеляційної комісії формується з числа провідних науково-педагогічних та педагогічних працівників вищих навчальних закладів і наукових установ України.
  5. Термін повноважень апеляційної комісії становить один рік.
  6. Оплата праці членів апеляційної комісії проводиться за нормами погодинної оплати праці за фактично відпрацьований час відповідно до законодавства.
  7. Порядок роботи апеляційної комісії визначається цим положенням, яке затверджує голова Приймальної комісії коледжу.
  8. Наказ про затвердження складу апеляційної комісії Коледжу видається директором коледжу не пізніше 1 березня

 

 

Порядок подачі й розгляду апеляційних заяв за результатами вступних випробувань

2.1. За результатами вступного випробування абітурієнт має право подати письмову апеляційну заяву (далі – апеляція) про помилковість, на його думку, оцінки, виставленої на вступному випробуванні. На результати зовнішнього незалежного оцінювання це право не поширюється.

2.2. Апеляцією є аргументована письмова заява абітурієнта про порушення процедури вступних випробувань, що призвело до зниження оцінки, або ж про помилковість, на його думку, виставленої оцінки.

2.3. Апеляція подається у формі заяви зазначеного зразка (додаток 1).

2.4. Апеляція вступника щодо екзаменаційної оцінки повинна подаватися не пізніше наступного робочого дня після оголошення екзаменаційної оцінки.

2.5. Апеляція подається абітурієнтом особисто тільки в зазначений час. В інші строки апеляція не розглядається.

Заяви від інших осіб, у тому числі від родичів абітурієнта, не приймаються.

2.6. Апеляція розглядається на засіданні апеляційної комісії не пізніше наступного дня після її подання у присутності вступника.

2.7. Абітурієнт повинен бути присутнім при розгляді апеляції й повинен мати при собі документ, що засвідчує його особу. Присутність сторонніх осіб при розгляді заяви абітурієнтів про апеляції не допускається.

2.8. У ході розгляду апеляції перевіряється тільки правильність виставлення оцінки за письмову роботу абітурієнта. При усному екзамені перевіряється повнота і правильність відповіді на листку підготовки або протоколі співбесіди. Апеляція не є переекзаменуванням.

Додаткове опитування абітурієнтів при розгляді апеляції не допускається.

2.9. Після розгляду апеляції виноситься остаточне рішення апеляційної комісії про оцінку по екзаменаційній роботі. У випадку ухвалення рішення про зміну оцінки, складається протокол рішення апеляційної комісії, відповідно до якого зміни вносяться в екзаменаційну роботу абітурієнта й екзаменаційний лист.

2.10. Рішення із приводу поставленої оцінки приймаються членами апеляційної комісії шляхом голосування, і оцінка затверджується більшістю голосів.

2.11. Прийняте апеляційної комісією коледжу рішення є остаточним і не підлягає перегляду.

2.12. Усі засідання апеляційної комісії коледжу оформлюються протоколом, який затверджується Головою Приймальної комісії Коледжу.

2.13. Апеляційна комісія не приймає апеляції по процедурі й результатам вступних випробувань, які проводилися Українським центром оцінювання якості освіти, або іншими установами.

2.14. Порядок подання і розгляду апеляції повинен бути доведений через засоби наочної агітації (масової інформації) до відома абітурієнтів до початку вступних випробувань.

Положення про апеляційну комісію

схвалено на засіданні приймальної комісії

Вознесенського коледжу Миколаївського                  національного аграрного 

університету «____» ___________ 2017 р.,

протокол № ____

 

 

Додаток 1

(зразок апеляційної заяви)

 

 

Голові приймальної комісії

Вознесенського коледжу

Миколаївського національного

аграрного університету

директору (П.І.Б.)

абітурієнта (П.І.Б.)

 

 

Апеляційна заява

Прошу Вас надати мені можливість перегляду моєї екзаменаційної роботи

з ____________________________ у зв’язку з тим, що на мою думку, виставлена

      (назва предмету)  

оцінка є необ’єктивною, а тому я з нею не згоден по причині_________________

_____________________________________________________________________

(аргументовано вказується причина непогодження з отриманою оцінкою)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

             дата                                                                                            підпис