vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ТА ЗМІНИ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Заочне відділення

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Заочне відділення

 

Заочне відділення коледжу створено у 1960 році. За період існування заочної форми навчання, були підготовлені спеціалісти з агролісомеліорації, агрономів, виноградарів та плодоовочівників.

З 1986 р. коледж готує фахівців з бухгалтерського обліку, з 1993 р. — з правознавства, 1999 — з комерційної діяльності. У 2008 — 2009 навчальному році після реорганізації внутрішньої структури коледжу заочне відділення набуло статусу заочної форми навчання при денному відділенні права та землеустрою та готує спеціалістів з таких спеціальностей:

Заочне відділенняСтуденти — заочники забезпечені навчально-матеріальною базою у повному обсязі. Вони навчаються в обладнаних 40 навчальних аудиторіях, 3 аудиторії розраховані на 75 посадкових місць кожна, що дає змогу проводити заняття потоком.

Заочники навчаються в одну зміну. У розпорядженні студентів 72 сучасних персональних комп’ютери, які використовуються як на заняттях, так і для комп’ютерного тестування на перевідних та Державних іспитах.

Читальна зала обладнана для вивчення дисциплін. Для користування у бібліотеці є 3 комп’ютери, де накопичуються матеріали для вивчення предметів в електронному вигляді. Крім цього матеріалу в читальній залі є підручники, методична та довідкова література, журнали, газети. Але забезпечення підручниками нових видань у бібліотеці коледжу бажає бути кращим.

Студенти — заочники під час проведення сесій забезпечені гуртожитком.На заочній формі навчання викладають досвідчені викладачі. Із 35 викладачів 26 мають вищу категорію, 10 викладачів мають звання методиста, відмінники освіти України, один — кандидат економічних наук. Більше половини кількості викладачів мають стаж педагогічної роботи більше 20 років. Колектив викладачів працює за модульно-рейтинговою системою оцінки знань.

Під час сесій викладачі відповідних дисциплін забезпечують студентів заочної форми електронними варіантами підручників, посібників та завдань для самостійної роботи. На І та ІІ курсах передбачено проведення лабораторно-екзаменаційних сесій у два терміни по 15 календарних днів, на ІІІ курсі — по 20 днів.

У лютому і березні проводяться переддипломні виробничі практики. Практичне навчання на заочній формі навчання здійснюється на основі наскрізних програм практичної підготовки фахівців.