vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Творчі колективи

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Творчі колективи

Студентський талант та жага творити не має меж. Багато заходів та цікавих подій у коледжі проходять на одному подиху за участі активних, творчих студентів.

tk1

Активними учасниками творчої, культурно – дозвіллєвої діяльності в коледжі є: прекрасні вокалісти — Волковицький Володимир, Ластовецька Каріна , Лазаренко Надія, Єгоров Володимир, Дранов Влад .

tk2 фото3

 фото4

фото5

Жоден захід в коледжі не проходить без студентів – ведучих: Ніколенко Вікторія, Заворотченко Олена, Пронін Дмитрій, Рахнянський Владислав, Чернокозинська Любов.

фото6фото7

Цікаві театральні постановки різних жанрів готують учасники студентського театру естрадних мініатюр «П’ята пара»

фото8 фото9 фото10фото11