vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Навчальна юридична консультація

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Навчальна юридична консультація

 

Навчальна юридична консультація є структурним підрозділом Вознесенського коледжу Миколаївського державного аграрного університету I-II рівня акредитації, що здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 5.03040101 «Правознавство», і створена як база для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів.

Метою юридичної консультації є:

 1. Забезпечення взаємозв’язку теоретичного і практичного навчання та систематизації знань студентів шляхом вирішення виробничоситуаційних проблем, формування та розвиток практичних умінь і навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності та прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних умовах, формування творчого дослідницького підходу до практичної діяльності;
 2. Забезпечення доступу представників соціально-вразливих груп суспільства до правової допомоги;
 3. Формування правової культури громадян;
 4. Виховання у студентів поваги до принципів верховенства права, справедливості і людської гідності;
 5. Розширення співробітництва вищих навчальних, закладів, що здійснюють підготовку фахівців-юристів, із судовими, правоохорон¬ними органами, органами юстиції, державної влади і місцевого самоврядування, з іншими установами та організаціями;
 6. впровадження в навчальний процес елементів практичної підготовки студентів-правовиків у сфері юридичних послуг.

Основні завдання юридичної консультації:

 1. Надання студентам навчальної юридичної консультації можливості набуття навичок практичної діяльності за фахом;
 2. створення місць для проходження студентами навчальної та виробничої практик;
 3. надання громадянам соціально-вразливих верств населення суспільства безоплатних юридичних консультацій;
 4. Проведення заходів з правової освіти населення;
 5. Забезпечення можлив;ості спілкування студентів під час навчального процесу з фахівцями-практиками судових і правоохоронних органів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування з питань їх діяльності;
 6. Cтворення ефективного механізму обміну інформацією між населенням, засобами масової інформації та навчальною юридичною консультацією, що дозволить оперативно реагувати на практичні потреби громадян.

Контактна особа — голова навчальної юридичної консультації — викладач юридичних дисциплін — Гарбузенко Людмила Олексіiвна. Телефон контактної особи (05134) 3-28-79, (05134) 4-01-65.

Графік роботи Навчальної юридичної консультації:

Дні тижня

Час роботи, год

Понеділок 8:00 -15:00
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця 8:00 -14:00
Вихідні: субота, неділя

Онлайн консультацiя

Поки немає жодного повідомлення.

Увiйдiть, щоб написати повідомлення.