Круглий стіл на тему: “Реформа місцевого самоврядування”

13.11.2017 року на другій парі відбувся круглий стіл зі студентами 25, 26 груп на тему “Реформа місцевого самоврядування”,  який провела викладач Міронова О.О.  Участь у круглому столі за запрошенням взяли депутат  міської ради Чорноморець Іван  Іванович та голова Бузької об’єднаної  територіальної громади Заволока Юрій Юрійович.

Відкриваючи круглий стіл, викладач Міронова О.О. зазначила, що реформа децентралізації сьогодні в Україні впроваджується найактивніше і демонструє високі результати. Завдяки ухваленню низки законів українці отримали достатню нормативну базу для якісного функціонування територіальних громад.

Учасники круглого столу в ході гарячої дискусії обговорили питання механізмів об`єднання громад, законодавчого забезпечення процесу децентралізації, роль депутатського корпусу. Випускники нашого коледжу – Заволока Ю.Ю. та Чорноморець І.І. щиро відповідали на питання студентів, зазначаючи,  що досвід розвинених країн демонструє те, що лише об’єднання громад дозволить громадянам України найефективніше отримати більше ресурсів та повноважень із розпорядження та розвитку своєї громади, своєї землі.