Популярні новини за останнiй мiсяць:
Приймаємо обласне методичне об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін!
Знання, що рятують життя
Історичний лекторій до Дня Героїв України: «Генезис української сили: творці та захисники нашої Незалежності»
Участь делегації ВСП «Вознесенський фаховий коледж Миколаївського НАУ» у Міжнародному дні поля у межах форуму «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» у Миколаївському національному аграрному університеті
Запрошення стейкхолдера на заняття
1 травня 2026 року для здобувачів освіти 39 групи ОПП Геодезія та землеустрій в межах освітнього компоненту «Земельне право» відбулося заняття на тему «Державний земельний кадастр як функція управління земельним фондом України».
На заняття був запрошений стейкхолдер — Ковальчук Ігор Миколайович, державний кадастровий реєстратор Відділу №2 управління забезпечення реалізації державної політики у сфері земельних відносин Головного управління Держгеокадастру Миколаївської області.
Під час заняття було розглянуто актуальні питання функціонування державного земельного кадастру, його роль у системі управління земельними ресурсами, а також практичні аспекти ведення кадастрового обліку. Учасники мали можливість наочно ознайомитися з роботою Державного земельного кадастру, отримати фахові роз’яснення та відповіді на запитання безпосередньо від фахівця.




0 коментарiв