Тренінг «Протидія торгівлі людьми»

14.10.2024  зі здобувачами освіти ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» спеціальностей 081 Право, 193 Геодезія та землеустрій  фахівцями із соціальної роботи КЗ «Вознесенський центр надання соціальних послуг»  Альберт Т.А. та Андрейченко О.М. був проведений тренінг «Протидія торгівлі людьми».

Як відомо, 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби із торгівлею людьми, мета якого - висвітлення проблеми торгівлі людьми та необхідності об'єднання зусиль для протидії цьому явищу.

На тренінгу студенти отримали багато цікавої та корисної інформації, переглянули відеофільм, вирішували практичні ситуації, працюючи в командах.

Заняття дало змогу здобувачам освіти стати більш обізнаними в питаннях протидії торгівлі людьми, а також отримати чітке розуміння необхідності формування нетерпимого ставлення до проявів насильства у суспільстві.

Дякуємо спеціалістам КЗ «Вознесенський ЦНСП» за проведене заняття.